Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vojta Drahokoupil natočil nejdrsnější videoklip: Jeho holku přejelo auto, on spáchá sebevraždu!

+ Dalších 6 fotografií
Kdo by to do něj řekl! Posluchačky jsou zamilované do jeho romantického vzhledu blond hezounka, ovšem teď jim mladý zpěvák Vojta Drahokoupil (21) alias Vojta D naservíroval pořádně drsný videoklip!

V singlu Anděl tvýho světa totiž jeho přítelkyni, kterou hraje herečka Eva Burešová, přejede auto! A Vojta kvůli tomu nakonec spáchá sebevraždu skokem ze střechy! Co zpěváka k takhle drsné pointě klipu vedlo?

"Singl Anděl tvýho světa je o vztahu dvou lidí, kteří řeší zbytečnosti a z drobností pak vyvstane hloupá hádka. Všichni víme, že takové situace mohou skončit špatně. Pak opravdu člověk zjistí, co měl. Až to ztratí,“ říká Vojta k tragickému vyznění klipu, v němž se ukazuje v úplně jiném světle, než jsme byli doposud zvyklí. A zatímco Evino přejetí luxusním vozem je dílem triků a počítačových kouzelníků, při natáčení „pádu“ ze střechy si Vojta zlomil chrupavku v lokti a skončil v nemocnici.

Kdo písničku napsal? „Písničku pro Vojtu napsal můj kamarád Braňo Jančich ze Slovenska, kterého Vojta nadchl a rozhodl se ho se svou agenturou zastupovat na Slovensku,“ říká Drahokoupilův producent Honza Gajdoš. „Podle mne je Vojta obrovský talent a věřím tomu, že i u nás na Slovensku bude mít úspěch,“ dodává Jančich.

Související články

Další články