Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vojta Drahokoupil nahý zapózoval v krajině: Radikálně změnil image a vyznává nový duchovní směr!

Vojta Drahokoupil kompletně změnil image.
Zdroj: Profimedia
Nová image

Muzikant Vojtěch Drahokoupil (26) vzbudil svou fotkou, na které pózuje úplně nahý v krajině, značný rozruch. „Tahle fotka vznikla proto, že jsem chtěl nějakým způsobem předat svobodu, kterou jsem zrovna v tu chvíli na té Šumavě cítil,” uvedl v pořadu Show Jana Krause. Vojtěch viditelně změnil image a stal se z něj vyznavač duchovního směru ukotvenosti v přítomnosti.

Fotografii, na níž nahý pózuje v šumavské přírodě, sice muzikant Vojtěch Drahokoupil přidal už v srpnu, ale reakce vzbuzuje dodnes. „Jsem na ní zezadu. Chtěl jsem i zepředu, ale to není tak dobrý,” smál se muzikant, když se o snímku nedávno bavil v pořadu Show Jana Krause.

Vojtěch Drahokoupil byl několik let zcela zavalen prací, hraje na řadu hudebních nástrojů a je členem několika kapel. Kromě toho moderuje vlastní pořad. To ho nakonec donutilo na chvíli se zastavit. Začal vyznávat filozofii přítomného okamžiku. „Inspirovalo mě to i v mé vlastní tvorbě, a tak jsem napsal gospel,” popisuje zpěvák. „Mým cílem bylo atmosféru z amerického kostela, což já miluju, přenést sem,” doplnil.

Nová image

Jeho nový vzhled také budí řadu dotazů. Z uhlazeného hezouna se stal ostřejší umělec. „Dredy mám tři měsíce a důvod byl úplně jednoduchý. Vždycky jsem je chtěl, vždycky jsem chtěl vlasy, které nedají úplně zabrat při přípravě, protože nejsem metrouš. Lakování vlasů a tak dále mě štvalo. Nějak se to ode mě ale očekává. Tak jsem vymyslel styl, který, ať se vzbudím ráno, ať jsem večer opilý, vypadá furt stejně. Jsem spokojený,” prozradil Super.cz Drahokoupil.

Související články

Další články