Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Voják se nemohl dočkat miminka, ale při porodu zemřelo: ODPORNÝ ČIN matky nerozdýcháte!

Voják se těšil na miminko, matka se dopustila něčeho hrozného.
+ Další fotografie
Americký voják na zahraniční misi nemyslel na nic jiného než na svoje nenarozené dítě. Po návratu domů ho čekala zdrcující zpráva: miminko zemřelo při porodu. Šokující pravda o tom, co matka ve skutečnosti udělala, však nakonec vyplavala na povrch!

Vojáka Stevena Garciu (24) poslali na misi do Jižní Koreje, když měl doma těhotnou manželku. Miminko přitom mohlo přijít na svět každou chvíli. Během jeho služby v zahraničí porodila manželka Marina Garcia (31) zdravého chlapečka. Po návratu domů ale na Stevena čekala příšerná zpráva!

Od příbuzných se totiž dozvěděl, že miminko zemřelo při porodu. Šlo samozřejmě o lež, která byla součástí nechutného plánu vojákovy manželky. „Strašně moc jsem brečel, bylo to zničující,“ vzpomíná Steven na chvíle, kdy mu sestra smutnou zprávu oznámila, pro britský DailyMail.co.uk.

Trvalo jen pár dní, než se voják z Arizony dozvěděl o miminku pravdu. Porod přežilo, jenže Steven nebyl jeho biologickým otcem. Aby Marina zachránila manželství, rozhodla se dítěte zbavit. Dala ho rodinným známým Leslie a Alexovi Hernandezovým a doufala, že se na to nikdy nepřijde. Za miminko navíc inkasovala nemalé peníze!

Ani Steven by se v životě nedozvěděl pravdu, kdyby Hernandezovy nekontrolovali policisté. Ti si okamžitě všimli jejich nervozity a začali se vyptávat na malé miminko. Alex Hernandez jim nakonec všechno vyklopil.

Manželé dostali na čtyři roky podmínku, ale Marinu čeká daleko tvrdší trest. Obvinili ji z podvodu a nejspíš skončí za mřížemi.

Chlapeček je zatím v dětském domově, ale Steven usiluje o jeho adopci. Vůbec mu nevadí, že není jeho, jelikož je sám adoptovaný. „Může mu to změnit život. Stejně jako před lety změnil adoptivní táta ten můj. Věřím, že dělám správnou věc,“ nepochybuje voják.

Mohlo by vás zajímat

Další články