Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Vodník ze Zakletého pírka Lukáš Pavlásek: Ukázal fotku táty, který vypadá jako jeho dvojče

Lukáš Pavlásek má možná svůj herecký talent po otci, který se v mládí zabýval pantomimou.
Zdroj: se svolením tvůrců Zakletého pírka.
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Komik Lukáš Pavlásek v neděli zářil v pohádce Zakleté pírko, kde ztvárnil vodníka. V rozhovoru prozradil detaily natáčení a pak také umístil na sociální sítě foto s otcem, který je mu neuvěřitelně podobný. Co jeho otec vlastně dělá? To prozradil redakci eXttra.cz.

Spokojenost s výsledkem

V neděli jsme se všichni mohli podívat na novou pohádku Zdeňka Trošky Zakleté pírko, ve které hraje komik a moderátor Lukáš Pavlásek vodníka. Jak uvádí Lukáš Pavlásek, „pohádku jsme točili přesně před dvěma lety, těsně před pandemií, takže jsem ji už viděl na premiéře před nějakým časem. S výsledkem jsem spokojený,“ řekl eXtra.cz.

Pekelný kostým

Pavlásek vzpomíná také na horko, které celé natáčení provázelo, což bylo v kostýmu vodníka velmi nepříjemné. Sako, vesta a košile z pevného materiálu, to vše rozhodně prý nebylo zrovna pohodlné. Pokud si divák myslí, že jeho zelená vodníkovská kštice byla parukou, je na omylu. Jednalo se o skutečné vlasy Lukáše Pavláska, který předtím dostal za úkol vlasy půl roku nestříhat. Do jeho na zeleno obarvených vlasů zapletli kadeřníci ještě i zelené pruhy umělé a vytvořili tak stylový účes hodný vodníka.

Troška je pohodář

Režisér Troška má rád na place klid a pohodu a umí klidnou atmosféru vytvořit, takže celé natáčení probíhalo ve velmi příjemném duchu. Zdeněk Troška má pohádky v malíku, takže přesně věděl, co chce, a také se točilo na jeho oblíbených místech, která se líbila i mně, takže to bylo opravdu moc fajn,“ pochvaluje si Lukáš.

Den otců

Kromě toho, že v neděli proběhla televizní premiéra pohádky, byl také Den otců. Známý herec a někdejší úspěšný účastník StarDance umístil na svůj IG profil fotografii se svým tatínkem, kterému je Lukáš až neuvěřitelně podobný. Své instagramové fanoušky zmátl a někteří si dokonce mysleli, že dospělý muž na fotce je právě Lukáš. „Tak fotka je z roku 1978. Mně byl zhruba rok a tatínkovi zhruba 34. Je fakt, že jsme si hodně podobní,“ směje se Pavlásek.

Komediantem po otci

Na otázku, zda jsou si s otcem podobní i povahově, odpovídá: „Jak se to vezme, v něčem určitě, v něčem jsem zase jednoznačně po mamce, to se nedá říct úplně. Táta toho dělal a vyzkoušel v životě hodně, ale jistý komediální talent mám asi přece jen spíše po něm, protože byl dlouhou dobu číšníkem, což je vlastně takové divadlo. Navíc táta v mládí dělal dlouhá léta pantomimu, ne sice profesionálně, ale věnoval se tomu dlouho.“ Pavlásek v krátkém rozhovoru dodal, že je rád, že už zase může vystupovat před lidmi a že se těší z nových pracovních nabídek.


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy