Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Vodnářka a láska: Které znamení horoskopu je pro ni sexy a kdo může být partnerem na celý život?

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
Horoskop
Erotika a sexualita jsou pro ženy narozené ve znamení Vodnáře dlouho něčím, co vyvolává zděšení. Je nedůvěřivá vůči pocitům, které od jistého momentu neumí ovládat. Obává se, aby neztratila sebe sama a neupadla do silné závislosti. Váhá a dělá průtahy, to je její způsob. Svádí a rajcuje, ukazuje své tělesné přednosti. Je mistryní škádlivé hry. Pokud se jí však věci zdají příliš horké, stahuje se prudce zpátky. Co očekává žena ve Vodnáři od svého partnera? S kterým zrozencem si bude rozumět a s kterým naopak? Přečtěte si SPECIÁLNÍ HOROSKOP PRO VODNÁŘKY!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Při svém dobývání si musí Beran počínat opatrně, protože Vodnářka je velký snílek. Vodnářka se dokáže přizpůsobit dominantnímu postavení Berana v sexu, ale také dokáže Berana sama překvapit. Vztah Beran-Vodnářka může být za předpokladu nezbytného vzájemného pochopení rozmanitý a vynalézavý. Není nakonec lepší jen flirt? Pravdu se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Býk a Vodnářka nejsou naladěni na stejnou notu. Vodnářka ráda mluví, zatímco v Býkovi už vře vášeň. Jejich zájmy se míjejí na velkou vzdálenost. Partnerský vztah s Vodnářem poskytuje Býkovi mnoho změn. Je postaráno o duchovní komunikaci, i když o tu Býk vždy nestojí. Vodnář je samý nápad a dokáže Býka vytrhnout se setrvačnosti. Býk a Vodnáří žena? Je toto spojení možné? Pravdu se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Praví společníci pro flirtík. Žena ve Vodnáři je velmi vtipná, srdečná a mnohostranná jako Blíženec. V sexu a erotice je to opravdové terno. Oba přitahuje něco nového a exotického. V partnerském vztahu je Vodnářka vnímavý společník. Oba umí společně odstranit problémy. Ideální konstelace. Blíženec je pro Vodnářku ideálním milencem a společníkem. Jaké sexuální praktiky si opravdu užijete? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Vodnáří žena má pro Raka erotickou přitažlivost. Ovšem společná rande nedopadají dobře. Vodnářka je neklidná, přelétavá, chodí pozdě a zapomíná na schůzky a to Rak těžce nese. Jsou to ale ideální sexuální partneři. Dovedou být oba velmi svůdní a smyslní. Na milostný poměr budou oba vzpomínat, manželství však nemá nejlepší vyhlídky. V posteli to bude super? A mimo lože? To se raději podívejte do fotogalerie.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Na Lva působí duševní stránka a vtipnost Vodnáře. Oba jsou založeni emočně. Tento vztah by mohl být velmi romantický. Vodnářka Lva mnohokrát předčí také v utrácení peněz. Ekonomicky bývá tento partnerská vztah však pohroma. V posteli to bude docela zajímavá jízda. Co vám tam ale hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Z Vodnářky vyzařuje energie a mnohostrannost, přičemž člověka narozeného v Panně fascinuje svou mystikou. Panna ví, že jí žena ve Vodnáři dá hodně síly, že jí umožní se uvolnit. Jestli Panna ve Vodnářce nevyvolá pocit, že omezuje její svobodu, může si ji udržet. Tak vydrží partnerský vztah věčně. Je to dokonalé spojení? Opravdu bez chybičky? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Ženy narozené ve Vodnáři člověka ve Vahách zcela fascinují. Vodnářky jsou náročné. Kdo jim nedá správný nebo nový podnět, ten se vůbec nemusí namáhat. V erotice nacházejí oba partnera s podobnými představami. V partnerském vztahu však Vodnářice šprýmuje, je nevypočitatelná a obtížně udržitelná. Věrnost nesmí Váhy rozhodně očekávat. Co vám dále hrozí? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Setkání Vodnářky a Štíra je nejhezčí napoprvé. Štír je fascinován, Vodnářka se s ním dá do hovoru. Výhled, že Štír s tímto znamením setrvá delší dobu, není právě velký. Oba jsou egoističtí, ani jeden není ochoten se ve svém často sobeckém chování omezit. Pro vztah, jak si ho představuje Štír, chybí Vodnářce vytrvalost. V posteli to bude jízda. Co všechno zkusíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Muž Střelec instinktivně tuší, že žena Vodnářka chce být dobývána. Vodnářka potřebuje trochu romantiky a pak se může jít rovnou na věc, a na to je Střelec odborník. Sex mezi těmito dvěma je pěkně prudký, ale oběma se líbí. Střelec si to umí užít s Vodnářkou v posteli. Jakou rozkoš zažijete? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Podle úsloví, že protiklady se přitahují, se ti dva na sebe vrhnou, případně se Kozoroh nechá Vodnářkou vznést do vzduchu a cítí, že je tento přívětivý vzdušný duch zcela jiný než on. Kozoroh také ví, že Vodnářka nemá žádného průhledného ani jednoduchého partnera, ale přece jí nedokáže odolat. Kozoroh nedokáže Vodnářce odolat, je to pro něj Bohyně. Na co si ale dát pozor? To si najděte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Dva Vodnáři? Jedním slovem: Chaos! Přitom si ti dva dobře rozumí, popovídají si spolu a zahrnují se ztřeštěnými nápady. Pokud spolu bydlí, může to být jedině náhoda. Mohlo by jít o nějakou formu kolektivního bydlení, kde ti dva netvoří pár a už vůbec společně neobstarávají nákupy. Co je pro vás nejhorší? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Při prvním setkání si jsou sice docela sympatičtí, ale je to Ryba, která plave za Vodnářkou. Mít však s Rybou společný hezký zážitek, to se tu zdá být nemožné. Žena ve Vodnáři celý den plýtvá fantazií a energií, ale pro ubohou Rybu pak už nic nezbývá. K rozladění dochází především v ložnici. Jako přátelé je to však skutečná trefa. Můžete mít spolu vůbec sex? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články