Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Vodka je nejlepší přítel Vánoc: Monika Štiková se sestřelila jako ruský oficír! VIDEO

+ Dalších 99 fotografií
Už dnes večer pokračuje na televizních obrazovkách další díl naprosto bizarní a šílené reality show Štiky. Tentokrát se podíváme na to, jak se u Štiků slaví Vánoce a jak probíhají přípravy na tento sváteční den. Samozřejmě, že se to neobejde bez hádek, nadávek a také alkoholu. Monika Štiková (45) to trochu přežene s vodkou, ale má to kupodivu opačné účinky než u ostatních lidí. Z Moniky se alespoň na okamžik stává usměvavá a příjemná dáma.

Nejdiskutovanější reality show současnosti jsou bez debaty Štikovi. Bizarní rodina, která se rozhodla, že všem divákům z Česka dovolí nahlédnout do svého soukromí. V dnešním díle se tak můžete podívat na to, jak se u Štiků slaví Vánoce.

A jestli si myslíte, že to bude typická vánoční pohoda, tak jste na omylu. Vzduchem budou létat sprostá slova a o hádky nebude nouze. Navíc hlava klanu Štiků Monika Štiková (45) razí jasné heslo: „Alkohol je nejlepší přítel Vánoc.“

Monika se v tomto díle trochu sestřelí a budou se dít věci. Posilněná alkoholem bude alespoň na chvíli rozdávat úsměvy na všechny strany a dokonce bude i příjemná. Bohužel jí to ale nevydrží dlouho.

Když celá rodina včetně Ornelly Koktové (25), malého Quentina a Josefa Kokty (61) rozbalí dárky, tak Monika upadne do vánoční deprese. Je přesvědčená o tom, že dárky, které dostala, se jen někomu nehodily do krámu.

„Není to dobrý pocit, když ty vybíráš hezké dárky, které těm lidem sluší, posloucháš, co ti lidé říkají a přemýšlíš o tom. No a potom ty sama uvidíš, že jsi dostala něco nouzového,“ postěžovala si.

Související články

Další články