Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vodí se za ruku jako milenci: Vágner objímá tanečnici ze StarDance

Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Nová láska?
Soutěžící ze StarDance to na tanečním parketu umí pořádně rozbalit. Občas to mezi některými zajiskří a bez toho se neobejde ani desátá, jubilejní řada. Jeden z ostře sledovaných párů se totiž po skončení uplynulé afterparty vedl, jako by byli zamilovaní milenci. Rybář Jakub Vágner (37) odcházel v objetí své taneční partnerky Michaely Novákové.

V posledním odvysílaném díle pořadu StarDance jsme se rozloučili se zpěvákem Xindlem X a jeho taneční partnerkou Markétou Dostálovou. Pár už v soutěži neuvidíme, ale už nyní víme, koho budou diváci sledovat nejbedlivěji. Všechny oči se zaměří na soutěžní pár s číslem tři.

Po posledním vyřazovacím kole se konal večírek, na který dorazili všichni soutěžící. Fotografové webu expres.cz zachytili po skončení afterparty opravdu pikantní věc. Taneční pár, který je nám známý pod číslem tři, se po ukončení večírku vedl, jako by byl milenecký. Rybář Jakub Vágner šel s omotanou rukou kolem Michaely a působili, jako by byli čerstvě zamilovaní.

Mezi populárním rybářem Vágnerem a Michaelou Novákovou to na tanečním parketu rozhodně jiskří. Vzájemná náklonnost se ale zřejmě přenesla i za hranice tanečního parketu. Už z jejich vystupování je jasně vidět, že si skvěle rozumí. Diváci tak začínají spekulovat, jestli ti dva mezi sebou nemají něco víc. Jejich poslední společný odchod by tomu dost napovídal. Dočkáme se tedy další nové lásky vzniklé ve StarDance?

Související články

Další články