Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Vnučku obětí Charlese Mansona dostihlo rodinné prokletí: Našli ji ubodanou v kaluži krve

Vnučku obětí Charlese Mansona dostihlo rodinné prokletí: Našli ji ubodanou v kaluži krve
Zdroj: archiv Henryho Charlese Wolka / Denver DA – The Office of the Denver District Attorney / Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
tragédie
Obrovskou bolest nyní prožívá rodina ženy jménem Ariana Wolk. Ta byla ve svých 40 letech nalezena ubodána v kaluži krve. Její smrt je pro blízké o to větší ránou, že otevírá jizvy z minulosti. Arianini prarodiče se totiž v srpnu 1969 stali oběťmi kultu Charlese Mansona.

Zřejmě nikdo nezapomene na léto roku 1969, kdy v Americe běsnil kult Charlese Mansona, který si říkal Manson Family. I mladé generace znají příběh o vraždě těhotné herečky Sharon Tate a jejích přátel, o vraždě Lena a Rosemary LaBiancových už se dnes tolik nemluví.

Leno LaBianc a Rosemary LaBianc byli zavražděni 10. srpna 1969, oba byli ubodáni, na těle ženy bylo dokonce nalezeno více než 40 bodných ran. Manželé vlastnili řetězec obchodů s potravinami a jejich zohavené mrtvoly našla dcera Rosemary z prvního manželství. Suzan LaBerge bylo tehdy jen 21 let.

Prokletí

Ačkoliv jde pravděpodobně jen o shodu náhod, mnozí si myslí, že Ariana Wolk zemřela proto, že ji dostihlo rodinné prokletí. Byla dcerou Suzan LaBerge, jejíž matkou byla Rosemary LaBianc ubodaná kultem Charlese Mansona.

Arianě bylo 40 let, když zemřela velmi krutým způsobem. Do jejího bytu se teprve 24letý vrah Jose Sandoval-Romero pravděpodobně vloupal a svou oběť pak podle policie několikrát bodl do krku. Po ženě, která byla nalezena na posteli v kaluži krve, zůstal na tomto světě syn, kterého dle slov příbuzných nadevše milovala a byl její největší životní radostí.

Přiznání

Jose Sandoval-Romero byl dopaden čtyři dny poté, co bylo nalezeno Arianino bezvládné tělo. K vraždě se okamžitě přiznal a policii řekl, že ženu ubodal, z místa činu utekl, zbavil se zkrvaveného oblečení a odletěl ze státu. Podle informací zahraničních médií nic nenasvědčuje tomu, že by tato vražda jakkoliv souvisela s 51 let starým případem LaBiancových.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy