Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vnučka Grace Kelly si žije v pohádce: Hvězdná babička vyšlapala Camille cestičku ze zlata

Vnučka Grace Kelly si žije v pohádce: Hvězdná babička vyšlapala Camille cestičku ze zlata
Zdroj: Camille Gottlieb archiv
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Camille Gottlieb (21) je vnučka jedné z nejkrásnějších a nejúspěšnějších amerických hereček, monacké kněžny Grace Kelly. Podle snímků na sociálních sítích si Camille nežije vůbec špatně a babička jí evidentně vyšlapala cestičku ze zlata. Členka královské rodiny rozhodně není zbohatlický spratek, ale luxusu si užívá plnými doušky.

Grace Kelly se proslavila jako americká herečka oceněná Cenou Filmové akademie a jako monacká kněžna. Bohužel zemřela tragicky v roce 1982 ve svém automobilu. Údajně neměla v důsledku mrtvice zvládnout řízení a zřítila se ze skály.

Lékaři dělali vše proto, aby nádhernou Grace Kelly zachránili, ale marně. Těsně po nehodě byla monacká kněžna sice při vědomí, ale následně upadla do kómatu, ze kterého se již neprobrala. Její manžel Rainier III. Monacký nechal svoji lásku s těžkým srdcem odpojit z přístrojů a nikdy se už neoženil.

Grace Kelly měla celkem tři děti, z nichž nejmladší byla Stéphanie Marie Elisabeth, která je matkou Camilly Gottlieb. Sympatická a mladičká členka královské rodiny si žije jako v bavlnce a luxusu, který jí zajistila nejenom její slavná babička, si užívá dosytosti.

Camille žije v současné době v Monte Carlu a součástí jejího života jsou honosné party na jachtě, luxusní dovolené a všemožné výstřelky, kterých si mladí bohatí potomci rádi dopřávají. Pokud vás zajímá, jak tahle dědička monacké kněžny žije, podívejte se do galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy