Odvážné a vyzývavé modely nosí v novém filmu Loganovi parťáci krásná Riley Keough – nejstarší vnučka samotného Elvise Presleyho. Ve filmu hraje členku lupičského gangu, ve kterém se potká s hvězdným Channingem Tatutmem nebo Danielem Craigem. Ve filmu nosí pouze krátké minišaty, upnuté šortky nebo průsvitná trička.

Její módní styl „méně je rozhodně více“ oceňují i výborné recenze, které se filmu a jejímu výkonu dostaly v zahraničním tisku. Pro svoji roli se navíc musela naučit řídit automobil s manuálním řazením. „Na závodním okruhu v Atlantě jsme se proháněli v mustangovi, kterého uvidíte ve filmu. Moc často neřídím, tak to pro mě byla velká zábava závodit v takovém bouráku s převodovkou,“ říká sama Riley.

Film doprovázejí skvělé ohlasy a kritiky, renomovaná média jako Variety, Empire, The Guardian nebo The Hollywood Reporter nešetří chválou, výbornými známkami a hovoří o vynikající a zábavné komedii.

Bratři Loganovi žijí v úplném Zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a looserů, která na jejich jméně sedí už téměř sto let. Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Říká se, že bratři Loganovi jsou idioti. Jimmy Logan se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe.

To je slušná suma peněz, a proto potřebuje do party svého bráchu s jednou rukou, musí dostat z vězení místního odborníka na loupeže všeho druhu, odborníka na počítače a všechny ty internety a další pomocníky. Vypadá to jako naprosto šílený nápad, ale výhodou natvrdlých lupičů je, že si všichni myslí, že jsou… natvrdlí.

„Nikdo z nich se neobléká dobře, nemají hezké věci, nemají peníze ani jakoukoliv techniku, kromě provázku a gumičky do vlasů,“ popisuje Loganovy parťáky režisér Steven Soderbergh. Slavný oscarový režisér má dar dát pro své filmy dohromady skvělé obsazení, a to platí i pro Loganovy parťáky. V hlavních rolích se představí Channing Tatum a Adam Driver jako bratři Loganovi a Daniel Craig v blonďatém vydání jako podivný odborník na loupeže.