Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Vnučka Elvise Presleyho toho v novém filmu moc nenosí

Elegantní lupiči parťáka Dannyho měli styl, vkus, sex-appeal, padnoucí obleky a technické vychytávky. Loganovi parťáci jsou ošuntělí vidláci s delším vedením, jeden z nich dokonce nemá ruku, zato mají nápad a plán, jak ukrást opravdu velký balík peněz. Komedii Loganovi parťáci natočil jako vlastní anti-verzi ke své slavné Dannyho lupičské trilogii režisér Steven Soderbergh. Parťáky zapletené do vykutálené loupeže během obřího automobilového závodu NASCAR hrají Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig, Katie Holmes, Seth MacFarlane, Riley Keough, Hillary Swank nebo Katherine Waterston.

Odvážné a vyzývavé modely nosí v novém filmu Loganovi parťáci krásná Riley Keough – nejstarší vnučka samotného Elvise Presleyho. Ve filmu hraje členku lupičského gangu, ve kterém se potká s hvězdným Channingem Tatutmem nebo Danielem Craigem. Ve filmu nosí pouze krátké minišaty, upnuté šortky nebo průsvitná trička.

Její módní styl „méně je rozhodně více“ oceňují i výborné recenze, které se filmu a jejímu výkonu dostaly v zahraničním tisku. Pro svoji roli se navíc musela naučit řídit automobil s manuálním řazením. „Na závodním okruhu v Atlantě jsme se proháněli v mustangovi, kterého uvidíte ve filmu. Moc často neřídím, tak to pro mě byla velká zábava závodit v takovém bouráku s převodovkou,“ říká sama Riley.

Film doprovázejí skvělé ohlasy a kritiky, renomovaná média jako Variety, Empire, The Guardian nebo The Hollywood Reporter nešetří chválou, výbornými známkami a hovoří o vynikající a zábavné komedii.

Bratři Loganovi žijí v úplném Zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a looserů, která na jejich jméně sedí už téměř sto let. Jméno Logan je v tomhle kraji synonymem pro prohru. Říká se, že bratři Loganovi jsou idioti. Jimmy Logan se rozhodne otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během největšího a nejslavnějšího automobilového závodu v Americe.

To je slušná suma peněz, a proto potřebuje do party svého bráchu s jednou rukou, musí dostat z vězení místního odborníka na loupeže všeho druhu, odborníka na počítače a všechny ty internety a další pomocníky. Vypadá to jako naprosto šílený nápad, ale výhodou natvrdlých lupičů je, že si všichni myslí, že jsou… natvrdlí.

„Nikdo z nich se neobléká dobře, nemají hezké věci, nemají peníze ani jakoukoliv techniku, kromě provázku a gumičky do vlasů,“ popisuje Loganovy parťáky režisér Steven Soderbergh. Slavný oscarový režisér má dar dát pro své filmy dohromady skvělé obsazení, a to platí i pro Loganovy parťáky. V hlavních rolích se představí Channing Tatum a Adam Driver jako bratři Loganovi a Daniel Craig v blonďatém vydání jako podivný odborník na loupeže.

Mohlo by vás zajímat

Další články