Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Vnadná Vlaďka Erbová zahájila plavkovou sezónu: Ukázala silikony. Komu dnes patří

Vlaďka Erbová se ukázala v plavkách.
Zdroj: se souhlasem Vlaďka Erbová
+ Dalších 5 fotografií
postava

Plavková sezóna je oficiálně zahájena a modelka Vlaďka Erbová (40) si odletěla užít slunné dny do zahraničí. Od moře poslala svým fanouškům přes sociální sítě několik pozdravů a nebyla by to Vlaďka, kdyby se nepochlubila i svými přednostmi v bikinách. 

"Konečně prostor na čtení. Jedna u konce a druhá čeká," uvedla Vlaďka Erbová na svém Instagramu ke snímku, který její komentář naprosto zastínil.

Modelka se zvěčnila v černých bikinách, kde vynikají nejen její vnady, pro které je známá, ale i štíhlá postavička, se kterou by se mohla z fleku vrátit na molo a předvádět spodní prádlo.

Netrvalo dlouho a u provokativní fotografie se objevily okamžitě desítky lichotivých komentářů. "Moc vám to sluší, Vlaďko, taková provokace," vzkázal modelce jeden z fanoušků. "Tak tohle je úžasný a rajcovní pohled pro chlapa," napsal další z obdivovatelů.

Má, nebo nemá partnera?

Po rozchodu s hokejistou Michalem Gulašim se po Vlaďčině boku neobjevil nový muž. V minulosti se několikrát ukázala po boku svého ex Bahenského, se kterým se však vídá pouze kvůli dceři.

"Je naprostý nesmysl, že bychom byli znovu spolu. Nejsme a nikdy nebudeme. Jen jsme vzali děti na hory. To je celé. Během toho vznikla jedna blbá momentka, kterou si Vlaďka dala na Instagram, a z toho vznikají spekulace. Vyčetl jsem jí to, protože to podle mě není fér ani vůči našim partnerům,"  svěřil se eXtra.cz exsportovec a momentálně podnikatel Zdeněk Bahenský před několika měsíci.  

Související články

Další články