Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vnadná moderátorka Iveta Vítová promluvila o návratu do televize: Nepřeruší její kariéru další těhotenství?

Na její půvaby a bujné vnady se především těší mužští diváci.
+ Další 3 fotografie
Bývalá Miss Iveta Vítová (33) se na nějaký čas stáhla nejen z obrazovky, ale i z předváděcího mola, aby se mohla plně věnovat své malé dcerce Anetce, které budou v říjnu tři roky. Copak se ale krásná blondýnka chce nadosmrti zahrabat doma, nebo konečně budou moci milovníci bujných vnad jásat, že se konečně zas objeví v televizi?

Moderátorka Odpoledních novin na Nově měla do práce nastoupit už minulý rok, ale kvůli dcerce nic nechtěla uspěchat, tak si mateřskou dovolenou prodloužila ještě o rok. Ale teď už je to i na samotnou Ivetu dost dlouhé, tak se těší do práce.

„Na Nově mi neuvěřitelně vyšli vstříc, když jsem řekla, že ještě ten jeden rok chci být doma. Ale teď už se ten návrat opravdu blíží. Zatím nevím nic určitě, protože mám na personálním oddělení schůzku až v polovině září, ale myslím si, že bych od října v klidu mohla začít,“ prozradila redakci eXtra.cz půvabná Iveta.

Ta už od září dává roztomilou dcerku do školky, aby si pomalu začala zvykat na jiný režim, než Iveta hupsne plně do pracovního procesu.

„Teď od září nám nastane už jiný režim. Anetka jde do školky poprvé na celý den i se spaním. Dříve chodila jednou dvakrát v týdnu na dopoledne. A teď se těší. Říká, maminko, kamarádka bude chodit ještě do té malé školky a já už do velké,“ dodává Iveta.

„Já se těším do práce, na nové prostředí, jiné lidi… Být máma je nejvíc, ale je fajn, když to člověk může osvěžit prací nebo i jinými aktivitami než jen těmi maminkovskými,“ směje se bývalá královna krásy Iveta Vítová.

Ale nemá přeci jen po těch třech letech trému stoupnout si před kameru a být v přímém přenosu?

„Jak se to blíží, tak to víte, že mám strach. Už na mě začíná doléhat čím dál tím víc tréma. Do toho jsem začala nosit brýle, takže teď nevím, jestli na čtecí zařízení vůbec ještě uvidím, nebo jestli si budu muset pořídit čočky. Ale věřím, že se to všechno poddá a sedne si. Vlastně jsem zvědavá, jak to tam teď v televizi funguje,“ dodala se smíchem blonďatá moderátorka.

A honem také dodává, že se vedení nemusí bát, že by za ni zase museli hledat náhradu. Druhé těhotenství neplánuje, možná až časem. „Ještě jedno dítě určitě chceme. Nejdřív jsme říkali, že by bylo ideální, kdyby děti od sebe byly tři roky, ale to už nestihneme, takže to necháváme pro teď být a třeba se naše rodina rozroste až za několik let,“ uzavřela své vyprávění královna krásy.

Mohlo by vás zajímat

Další články