Když bývalá Česká Miss otěhotněla, tak se z televizní obrazovky stáhla, ale tři roky doma s dcerkou Anetkou jí stačily. Už si začala připadat jako velké dítě, které jen žvatlá, jí přesnídávky a tráví čas na hřišti. Jenže tomu je konec. Krásná Iveta se v plné kráse vrací do práce.

„Na Novu se vracím hned, jak mi končí mateřská, tedy 15. října, zpátky do Poledních a Odpoledních Televizních novin. Společně jsme se ale domluvili, že hned nepůjdu do živého vysílání, a jelikož jsem z moderování zpráv na tři roky vypadla, budu si to nejdříve nějaký čas zkoušet. Za to jsem velice ráda, protože vysílat budu teprve, až se mi to trošku zase zažije,“ prozradila redakci eXtra.cz skromně Iveta, která už teď má z vysílání dost velkou trému, jenže ví, že doma nemůže být donekonečna a mezi „dospělé“ lidi se už na druhou stranu těší.

Dokonce to bere tak vážně, že nechce nic zanedbat. A podstoupí i něco takového, co spousta lidí odsouvá, jak jen se dá. Šla dobrovolně k zubaři!

„Anetka už od září chodí pravidelně do školky, a tak mám konečně čas si oběhat všechny věci, které jsem odkládala. Začala jsem u zubů, protože jsem návštěvu zubaře odkládala snad čtyři roky. Na dobré doporučení jsem si konečně našla svého zubního lékaře a slíbila si, že už budu chodit pravidelně, protože jsem zjistila, že to u zubaře nemusí být muka, ale i příjemně strávený čas, když na to máte profíka,“ usmívala se modelka, která se teď nebude bát před kamerou se usmát. To se máme opravdu na co těšit.