Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vlna NENÁVISTI kvůli těhotenství se ženáčem Plekancem: Tohle Šafářovou nepotěší

Zdroj: Stanislav Honzík pro Radost dětem
+ Dalších 33 fotografií
ZLO
Jen co se roznesla zatím nepotvrzená zpráva, že Lucie Šafářová (32) má být v radostném očekávání s Tomášem Plekancem (36), na sociální sítě obou sportovců uspořádaly fanynky hokejistovy manželky Lucie Vondráčkové (39) organizovaný nálet. Častují je kolikrát těmi nejhnusnějšími výrazy, navíc Tomášovi s jeho novější Lucií vyčítají něco, co je oba musí bolet!

„Máme radost, že se naše rodina rozrůstá a můžeme pomoci dobré věci,“ napsala dvojice k fotce, díky které oznámili, že podporují charitativní projekt Radost dětem. I pod takový smysluplný příspěvek po rozjetí šuškandy o údajném těhotenství Šafářové hned začali psát ti, kterým je charitativní poselství úplně fuk.

„To je sice hezké, ale vlastní děti Tomáš opustil a evidentně mu to vůbec nevadí,“ píše Zuzana. Tu fanoušci tenistky setřeli tím, že své syny hokejista neopustil, že odešel jen od jejich maminky a své manželky Lucie Vondráčkové (39).

Podporovatelky „Vondrajdy“ ale takové detaily vůbec netíží a dál si jedou svou písničku.

„Je to sprosté, že vlastní děti opustil a vůbec mu to nevadí, ale vůbec bych se nedivila, kdyby na něho zanevřely a nechtěly ho vůbec vidět kvůli tomu, že dal přednost jiné ženě a jejich maminku opustil,“ píše pobouřená Věra.

Boží mlýny

„Co na to říct? Vlastním dětem zničí rodinu, ženu, kterou miloval, hodil přes palubu a tady si honí ego? Takže cizí jsou mu přednější než vlastní?“ jede tu stejnou písničku i Vlaďka. Zapomíná asi na to, že podle Plekance ho Vondráčková už loni chtěla sama opustit.

„Chlapa přebere ženě a dvěma dětem a pak s ním čeká ještě ona. :( Je to hnus,“ zlobí se Kačka na Lucii Šafářovou

„Je mi z vás na zvracení, ale boží mlýny…,“ věří ve vyšší spravedlnost profil bez fotky.

Je vidět, že čas jizvy nezahojil a oba tábory podporovatelů hvězdných rodičů jsou na číhané a zaútočí vždy, když jim někdo dodá trochu munice…

Plekanec a Šafářová se zatím k drbům o těhotenství nevyjádřili. Jestli je to pravda, doteď na tuty nevíme.

Související články

Další články