Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vlna kritiky na rty Jasminy Alagič: Neměla jsi to zapotřebí, vypadáš jako ptakopysk, tvrdí fanoušci

Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
vylepšení
Jasmina Alagič (30) je nepochybně velmi krásná žena, její fanoušci ale v poslední době nestačí zírat. Moderátorka a manželka Rytmuse (43) si nechala vyplnit rty a komentáře na její vzhled hovoří jasně - podle lidí to rozhodně neměla zapotřebí a vypadá jako ptakopysk.

Už při večírku při příležitosti brzkého vysílání nové řady soutěže SuperStar na sebe Jasmina Alagič upoutala pozornost. Měla na sobě krásné šaty, zvolila nádherný účes, její fanoušky však nejvíce zaujaly obrovské rty. Moderátorka tvrdila, že si je nechala vyplnit nedávno a brzy splasknou, nyní jí to fanoušci ale nevěří.

Rytmus na Instagramu zveřejnil snímek, na němž své ženě popřál krásného Valentýna a poděkoval jí za vše, co pro něj udělala. Jeho romantický vzkaz byl ale to poslední, co fanoušky zajímalo. Na Jasminu se kvůli jejím rtům opět snesla velká vlna kritiky.

Jasmina nikdy nebyla žádná tuctovka a svým vzhledem dokázala vždy zaujmout. Exotická kráska byla přirozeně krásná, podle veřejnosti se však o krásu sama připravila. „Zrovna ona to neměla vůbec zapotřebí,“ napsala jedna z komentujících na sociální síti.

Drsné urážky

Jasmina Alagič se kvůli svým rtům nyní na sociálních sítích stala opět terčem posměchu a kritiky. Mnozí ji v komentářích přirovnávají k ptakopyskovi a nechápou, proč se přirozeně krásná žena rozhodla k tak nelichotivé úpravě svého zevnějšku. Co si myslíte vy, bylo vyplnění rtů dobrým, nebo špatným rozhodnutím?

Související články

Další články