Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vlhký sen všech mužů neví, jestli není chlap: Courtney Stodden tápe v orientaci

Vlhký sen všech mužů neví, jestli není chlap: Courtney Stodden tápe v orientaci
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Sexualita

Courtney Stodden (26) šokovala všechny své pánské obdivovatele. Blonďatá sexbomba s nadupaným hrudníkem se totiž necítí ani jako žena, ani jako muž. Je nebinární. Světu o tom dala vědět na Instagramu. Teď natáčí nový videoklip. Modelka si prošla náročným obdobím přes psychické týrání, potrat až po flirtování ze strany vlastního otce.

Flirtoval s ní táta

Courtney Stodden je nebinární. Znamená to, že se neidentifikuje ani jako muž, ani jako žena. "Vždycky jsem měla pocit, že nikam nezapadám," uvedla mladá modelka na Instagramu a svěřila se s tím, že ji ve škole šikanovali. Prožila si toho hodně. Potrat, domácí násilí i flirtování ze strany vlastního otce. Ten Courtney jednou nepoznal v restauraci a začal s ní začal bez ostychu koketovat. Se zbytkem rodiny se příliš nebaví.

Ani holka, ani kluk

Courtney Stodden vstoupila do povědomí veřejnosti už ve svých šestnácti, kdy šokovala vztahem s o 35 let starším hercem Dougem Hutchisonem (60). Toho si sice stihla vzít za muže, pár se ale neustále rozcházel a scházel, až se v roce 2016 rozpadl úplně. Podíl na tom měl i potrat, který Courtney výrazně poznamenal. Ta navíc uvedla, že herec využil toho, že byla v době manželství prakticky ještě dítě, a nezdráhal se ji ani psychicky týrat. Teď tvrdí, že je její duše bezpohlavní a ona se konečně cítí skvěle. Vrhla se také na natáčení nového videoklipu, ve kterém to sexappealem jenom hraje.Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy