Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vlk z Wall Street udává módní trendy: Takhle chodí do práce zaměstnanci velké londýnské firmy, vypadají přesně jak z filmu!

Zaměstnanci firmy Spencer Ogden se po promítání filmu vyfikli do detailů.
Jeden z nich dokonce drží i prastarou mobilní „briketu“.
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie

Jak povzbudit morálku svého týmu? To ví nejlépe Vlk z Wall Street, Jordan Belfort, kterého v nejnovějším kinotrháku hraje Leonardo DiCaprio (39). Zloděj peněz tisíců naivních střadatelů, který si za jejich investice kupoval hory kokainu, šlapek, jachty, auta a domy, v kanceláři mu hrála nahá dívčí dechovka a se svou ženou se miloval na posteli plné peněz. Jeho zaměstnanci mu zobali z ruky a on je dokázal odměňovat hordami peněz.

Ale jak povzbudit morálku v týmu tam, kde se pracuje legálně a nikdo neokrádá klienty a nemá opletačky se zákonem? V londýnské firmě Spencer Ogden na to přišli, Vlk z Wall Street je takovým hitem (kdo ještě neviděl, okamžitě oblíct kabát a letět do kina), že dokonce inspiruje i váš styl. A tím nemyslíme překračování zákona a odírání lidí, ale módu. Vedení požádalo své zaměstnance, zdali by nemohli „oslavit“ tenhle film tím, že se předvedou v tom nejlepším, co tehdejší doba finančníků nabízela.

Samozřejmostí bylo i promítání filmu, ale londýnské ulice doslova zdobilo 150 zaměstnanců Spencer Ogden, kteří se do projektu vrhli nadšeně a s chutí. Dámy v luxusních kožešinách, pánové a jejich barevné šle a kravaty, mokasíny, zářivé ponožky, pomáda na vlasech, cigárko v ruce a dokonce i retro briketa coby funkční prastarý mobil!

Zapomeňte na trendy diktované módními časopisy. Nový směr teď udávají londýnští úředníci!

Související články

Další články