Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vlivný lobbista, dcera expremiéra a Sagi. Kdo nechyběl na svatbě Karlose a Lely

Svatba Karlose a Lely Vémolových: Nejen poblahopřát přišlo desítky známých tváří!
Zdroj: extra.cz/Jiří Masojídek, Jiří Schott, koláž eXtra.cz
+ Dalších 36 fotografií
Hvězdní hosté

Veselka Karlose a Lely Vémolových přilákala pozornost snad celého Česka. Redakce eXtra nemohla tuto událost vynechat. Kromě fanoušků novomanželů si ji nenechalo ujít ani několik známých tváří, které si událost užívaly na místě činu. Na obřad a především pak na večerní část dorazily dvě stovky hostů, mezi nimiž se objevil třeba lobbista Ivo Rittig, rapper Rytmus, zpěvák Sagvan Tofi či dcera zesnulého premiéra Grosse.

Na Občanské plovárně v Praze to žilo naplno a všichni přítomní si událost roku užívali plnými doušky. Právě toto místo si čerství novomanželé Lela a Karlos zvolili pro svoji životní událost.

Hvězdní hosté na svatbě Vémolů

Svatba Vémolových ovládla Česko, není snad nikdo, kdo by o veselce nevěděl. Na místo dorazili i redaktoři eXtra.cz. Opulentní svatba přilákala i pozornost hned několika známých tváří napříč českým showbyznysem. Mezi svatebčany se objevili známí herci, sportovci nebo třeba zpěváci.

Jiří Krampol

Známý herec Jiří Krampol, který se objevil například ve snímku 2Bobule nebo ve všech dílech oblíbených Bastardů, patřil na svatbě mezi nejdůležitější hosty. Bez něj by si Lela a Karlos své životní ANO neřekli. Zhostil se totiž role oddávajícího a coby kněz Karlose a Lelu krátce po 16. hodině prohlásil za muže a ženu.

Ivo Rittig

Přímo u oltáře stal po boku Karlose Vémoly známý podnikatel a lobbista Ivo Rittig. Ten patří mezi nejkontroverznější osobnosti Česka. S jeho jménem jsou spojovány mnohé korupční skandály, proto je často označován za kmotra.

Sagvan Tofi

Právě herec a zpěvák íránského původu, Sagvan Tofi nesměl na seznamu hostů chybět. I on si přišel veselku nejen užít, ale postaral se i o část večerního programu. Živě vystoupil na pódiu a duet si s ním dal samotný Karlos, jak jsme psali. O zábavu bylo rozhodně postaráno!

Bohuš Matuš

Velkým překvapením byla přítomnost zpěváka Bohuše Matuše, který byl v posledních letech probíraný především kvůli své výrazně mladší ženě Lucii, která ho na svatbě však nedoprovázela. I on se předvedl na pódiu a v rámci události poskytl redakci eXtra.cz rozhovor. "Karlosovi budu zpívat jeho oblíbené písně, má rád Karla Gotta, stejně jako já. Například budu zpívat Dám dělovou ránu, protože i on dává ty nejlepší rány jako bojovník," sdělil například.

Natálie Grossová

Na veselce se objevila také dcera zesnulého politika Stanislava Grosse, Natálie. Mlaďounká zpěvačka a divadelní herečka si událost náramně užívala a nechala do události nakouknout i své sledující na Instagramu. Uspořádala kratší livestream a odkryla část večerního programu.

André Reinders a Hana Mašlíková

Na svatbě nejznámějšího českého MMA zápasníka samozřejmě nesměla chybět ani řada dalších známých tváří ze světa bojových sportů. Jedním z nich byl zápasník, dnes působící především jako trenér těch největších zápasnických špiček, André Reinders. Ten dorazil v doprovodu své krásné ženy, moderátorky Hanky Mašlíkové.

A nejen oni. Mezi hosty se objevil i partner Lucie Bílé, Radek Filipi, nebo moderátor Oktagonu, pod kterým Karlos roky zápasí, Ondřej Novotný. Ukázal se ale i herec Martin Dejdar s manželkou či rapper Patrik Vrbovský známý jako Rytmus.

Jak to na místě vypadalo, se můžete podívat v galerii.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy