Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Vliv planet na dny v týdnu: Na kdy si domluvit rande a která planeta nám dává lekce?

Vliv planet na dny v týdnu: Na kdy si domluvit rande a která planeta nám dává lekce?
Zdroj: Profimedia.cz

Sedm dní v týdnu je zasvěceno sedmi planetám Astrologie přiřaďuje každé planetě rozdílný význam. Jednotlivé dny mají odlišnou energii a hodí se tedy pro jiné činnosti.

Pondělí – Měsíc

Pondělí vládne Měsíc, který představuje city a instinkty, vyplatí se důvěřovat své intuici Ráno se nám nechce vylézt z postele, podléháme emocím, tíhneme více k domovu a rodině.

Neplánujte si náročné aktivity, věnujte se spíše rutinní práci.

Úterý – Mars

V úterý nám vlivem planety Mars nechybí energie, odvaha, rozhodnost a touha po sebeuplatnění Snáze překonáváme překážky, bez problémů si poradíme s konkurencí. Pozor si dejte na netrpělivost a vznětlivost. Vyrazit můžete za sportem.

Středa – Merkur

Středě velí Merkur, jenž podporuje rozum a komunikaci, usnadňuje navazování nových kontaktů. Přáno je obchodním schůzkám, jednáním na úřadech, pohovorům i cestování Je to ideální den pro vzdělávání, vyřizování e-mailů a telefonátů.

Čtvrtek – Jupiter

Nad čtvrtkem drží ochrannou ruku Jupiter, planeta štěstí, ať už se pustíte do čehokoliv, mělo by se vám dařit. Dočkat se lze různých šťastných náhod, nepostrádáme optimismus, velkorysost a cit pro spravedlnost. Můžeme si dovolit riskovat.

Pátek – Venuše

Pátku vládne Venuše, která symbolizuje lásku a krásu. Den je nakloněn milostným dobrodružstvím, uměleckým aktivitám i zkrášlujícím procedurám. Daří se týmové práci, jsme tolerantnější. Je vhodný čas pro schůzky a společenská setkání

Sobota – Saturn

V sobotu nám Saturn uštědřuje lekce a konfrontuje nás s tím, co musíme udělat, ale nechce se nám, odkládáme to. Nutí nás k důslednosti a zodpovědnosti, vyžaduje disciplínu Věnujte se praktickým záležitostem a zapomeňte na riskování.

Neděle – Slunce

Neděli velí Slunce, jež reprezentuje život a vitalitu, přispívá k uskutečňování snů. Máme spoustu tvůrčích nápadů, přáno je zábavě a radostem všeho druhu. Je to příhodný den pro romantiku a milostná vyznání, společenské a kulturní akce.

Zajímá-li vás, co vám hvězdy přinášejí pro dnešní den, pro svůj osobní a erotický horoskop klikejte sem

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy