Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vlezli k nám do chlívku! Alex se diví, že porážku Mynářova čuníka řeší kriminálka

Vlezli k nám do chlívku! Alex se diví, že porážku Mynářova čuníka řeší kriminálka
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
pašík musel zemřít
Hradní kancléř Vratislav Mynář (52) měl před pár dny ve své hospodě v Osvětimanech na Zlínsku zabijačku, které se účastnilo šest lidí. Jakmile se tato informace dostala na veřejnost, lidé začali dávat najevo nespokojenost s jednáním hradního kancléře. Na sociálních sítích se k celé situaci vyjádřila i manželka Mynáře Alex (36). Ta se diví tomu, že porážku vepře vyšetřuje kriminálka.

Vratislav Mynář (52) uspořádal v Osvětimanech na Zlínsku zabijačku i přesto, že je nyní nouzový stav. Mynář tvrdí, že šlo o nutnou akci, jelikož prase na tom nebylo dobře a pošlo by. Pro všechny přítomné prý navíc zajistil rychlotesty na koronavirus

Veřejnosti se ale takové chování rozhodně nelíbilo a na sociálních sítích se v posledních dnech téma Mynářovy zabijačky hojně řešilo. Své k tomu dnes řekla i kancléřova manželka Alex Mynářová

"V pondělí přijela porážku prasete vyšetřovat kriminální policie. Dnes chtěla veterinární inspekce kontrolovat chlívek, kde prasátko před svým skonem bydlelo. A to pominu tu mediální masáž. Toto je prosím běžný postup? Ano, nejsem objektivní, jde o mou rodinu. Přesto je normální, aby kriminálka vyšetřovala porážku prasete, a to téměř okamžitě? Pak musím dojít k závěru, že nemá co na práci a v regionu vymizela kriminalita. A na závěr děkuji za všechna krásná přání k svátku a svému manželovi za květinu," napsala Alex na Facebooku.

„Já mám informaci ze čtvrtečního rána, že to prase zřejmě pojde nebo zdechne, jak se u nás říká, a najednou musím narychlo udělat zabijačku. To byla normálně zabijačka nutná, nedělalo se žádný hogo fogo, jenom se rychle zabilo prase, rozbouralo se na maso, rychle se to ukončilo. Já jsem k tomu přijel včera odpoledne, to už byl skoro konec tý zabijačky,“ řekl Mynář portálu Blesk.cz.

Jak celá kauza dopadne? Hrozí za porážku prasete pokuta? Případ budeme dále sledovat.

Související články

Další články