Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Vlasy má jiné, ale špeků se nezbavila: Džíny praskaly Tereze Maškové ze SuperStar ve švech!

Takhle by SuperStar vypadat neměla!
+ Dalších 15 fotografií
Je největší favoritkou letošní řady SuperStar, ale panují pochyby, zda na to Tereza Mašková (22) má. Po pěvecké stránce je na tom růžovovlasá dračice velmi dobře. Po prvním finálovém večeru se však všichni ptají, jestli není čas, aby Tereza něco udělala se svojí váhou. V upnutých džínách byla narvaná jako jitrnice.

První finálový večer SuperStar 2018 ukázal, že letošní řada populární pěvecké soutěže postrádá výrazné tváře jako v ročnících minulých. Asi největší pozornost na sebe strhává Tereza Mašková, a to především kvůli růžovým vlasům. Hlas má také parádní, ale Česko už dalo světu desítky lepších zpěváků!

Jenomže pěvecké kvality nejsou to jediné, co k vyprodávání koncertních hal hvězdy potřebují. Mašková štěstí zkoušela už před osmi lety, kdy vypadala jako tuková kulička stlačená ve vakuovém pytlíku. Od té doby se dala dost dohromady, ale pořád to není to pravé ořechové.

Dobře to bylo vidět během nedělního finále. Stylisté na Terezu navlékli průsvitný top a upnuté džíny. Kalhoty ale zřejmě vybrali o číslo menší, a tak Mašková v přímém přenosu předvedla otylé boky a mohutná stehna. Pohled na její obličej stále kazí druhá brada, nutno však říct, že ta se výrazně vyfoukla.

Tereza je mladá holka a její šance v SuperStar nejsou malé. Co to znamená? Že je nejvyšší čas skočit do fitka a začít na sobě tvrdě dřít!

Mohlo by vás zajímat

Další články