Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vlastní dceru (†19) upálil zaživa: Nepochopíte, co otce k takovému činu vedlo

Vlastní dceru (†19) upálil zaživa: Nepochopíte, co otce k takovému činu vedlo
Zdroj: pixabay
Hrůzný případ, kdy otec zaživa podpálil svou devatenáctiletou dceru, řeší indická policie ve městě Chainpur Sarkar. Nelítostný otec totiž nesouhlasil s přáním jeho dcery, která si chtěla vzít muže z jiné kasty. Otec její lásku nevydýchal a spáchal naprosto ohavný čin, nad kterým zůstává rozum stát.

Mladá Indka jménem Lakšmí byla zamilovaná a měla celý život před sebou. Chtěla si vzít muže, který byl jejím vyvoleným a přípravy kolem jejich sňatku již byly skoro dokončené. S tím však absolutně nesouhlasil její vlastní otec Sundar, který se snažil zabránit, aby si dívka vzala muže z jiné kasty. Pro Indy je to naprosto nepřípustné.

V době, kdy se mladá dívka vracela domů pro dokumenty, které potvrzovaly její věk na svatbu, ji její otec při odchodu zastavil. Následně ji polil petrolejem a zcela bez lítosti zapálil. Lakšmí trpěla velkými bolestmi a její křik byl slyšet po celé vesnici, zveřejnil britský web Daily Mail.

Místním obyvatelům se ji však už nepodařilo zachránit. Dívka tak prožila naprosto otřesnou a bolavou smrt. Nejen celá vesnice, ale i Indie je šokovaná a znechucená tímto incidentem. Otec momentálně čeká na svůj verdikt ve vazbě, obviněn je ze zabití.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy