Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vlastimil Zavřel srazil na přechodu holčičku: Jindřich z Ordinace nedobrzdil skútr

Zavřelova role v Ordinaci se stala legendární.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
nehoda
V sobotu odpoledne došlo na pražském Rašínově nábřeží k nehodě, kdy známý herec Vlastimil Zavřel (65), kterého mohou diváci znát například z Ordinace v růžové zahradě, srazil svým skútrem devítiletou dívku. U nehody zůstal až do příjezdu záchranné služby a policie. K nehodě se sám přiznal Blesku, který na nehodu upozornil.

Na Rašínově nábřeží v Praze bylo v sobotu odpoledne rušno. Devítileté holčičce měl spadnout klobouk z hlavy na přechodu pro chodce a Vlastimil Zavřel sám přiznal, že to nestihl ubrzdit a dívenku srazil. Sám byl z celé situace nepříjemně rozhozený. U zraněné dívky vyčkal s jejím tatínkem, dokud nedorazila sanitka.

"Holčičce upadl klobouk na přechodu, nedobrzdil jsem to a srazil jsem ji. Hned jsme zavolali sanitku, v té ji vyšetřili a odvezli do nemocnice. Na místě nehody jsem zůstal s jejím tatínkem a vyčkali jsme na policii. Podle mě je holčička nezraněná. Je to velmi nepříjemné, jsem z toho roztřesený," potvrdil dabér Homera Simpsona krátce po nehodě Blesku.

Holčička se brzy zotaví

Pro Blesk promluvil i mluvčí pražských policistů Jan Daněk a potvrdil, že ke srážce doopravdy došlo. "Policie se nadále celou událostí zabývá a podrobnosti sdělíme během neděle," dodal Daněk. Dívka z toho nakonec vyvázla s odřeninami. Záchranáři ji ošetřili na místě a nic vážného nenašli. "S odřeninami horních a dolních končetin ji lékaři převezli na ošetření do Thomayerovy nemocnice," uvedla mluvčí tamní záchranky Jana Poštová.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy