Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Vlasta Plamínek či Martin Severa zabojují v Superlovu: Sokola rozhodí muž v kiltu naostro

+ Dalších 7 fotografií

Superlov se vrací na televizní obrazovky. Úspěch minulé sezóny přilákal i slavné osobnosti. Proti lovcům se tak postaví například někdejší moderátor Martin Severa, hokejista David Růžička či nejslavnější český věštec Vlasta Plamínek. Těšit se však můžeme i na jiné svérázné osobnosti, například na muže v kiltu, jak redakci eXtra.cz avizovala TV Nova.

Sobotní večery budou na Nově opět patřit super verzi oblíbené vědomostní soutěže Na lovu. Superlov se vrací a s ním i lovci Doktor Vševěd, Kalkulátor, Kvízová dáma, Belladonna a Pan Lišák – ti vyzvou odvážlivce, kteří se je pokusí překonat a vyhrát až milion korun.

Po loňském úspěchu pořadu se do druhé série přihlásilo obrovské množství lidí, kteří Superlov už dobře znají. "Utkat se s lovci přišel například někdejší moderátor Televizních novin Martin Severa, hokejista David Růžička nebo nejslavnější český věštec Vlastík Plamínek. Soutěžící více taktizovali a častěji hráli o větší finanční částky," prozradila redakci eXtra.cz kreativní producentka Veronika Mikysková.

Muž s kiltem rozhodil Sokola

Hned v prvním díle překvapil lovce, ale hlavně Ondřeje Sokola pan Milan z Roudnice na Labem. Ten si přišel zasoutěžit v tradiční skotské sukni, jak je vidno z ukázky, kterou nám poskytla TV Nova. "Doufám, že pod tím něco má," okomentoval hned při nástupu svérázného pána Kalkulátor.

Na tuto otázku se ihned zeptal moderátor Sokol, který poznamenal, že než dostane odpověď, nepodívá se dolů, jelikož studio má lesklou podlahu a nechce to zjistit od pohledu sám.

"Dekórum říká, že by tam dole mělo být frišno," prozradil Milan. Že nemá spodní prádlo, pak potvrdili i lovci, kteří měli prý skvělý výhled. "Úhel dopadu se rovná úhlu odrazu... Tady to je vidět krásně," konstatoval Kalkulátor. O tom, že nelhali, se můžete přesvědčit v galerii, kde Milan odhalil celé své pozadí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy