Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vlasta Hájek vulgárně nadával nejen mně, ale i mé rodině, tvrdí dcera Blaženy ze Slunce, seno. Věc řeší s právníky

Anna Marie Kánská promluvila o nevhodném chování Vlasty Hájka.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Renata Bušková/Herminapress
+ Dalších 10 fotografií
nadávky

Jde-li o soukromí, je Anna Marie Kánská skoupá na slovo. Poté, co se ale o nevhodném chování Vlasty Hájka rozpovídali její partner Richard Chlad, herečka Alice Bendová a Vladimíra Dvořáková, rozhodla se i ona pro redakci eXtra.cz prolomit hradbu mlčení.

Právě kvůli Anně Marii Kánské se Richard Chlad po dlouhých dvaceti letech přátelství rozkmotřil s Vlastou Hájkem. A dcera představitelky Blaženy z Troškovy trilogie Slunce, seno nyní promluvila, čeho se měl partner Zuzany Belohorcové dopustit. A svou zpovědí pro eXtra.cz tak potvrdila nejen slova svého snoubence, ale také herečky Alice Bendové a Vladimíry Dvořákové.

Anna Marie Kánská: Hájek dělal zbytečné dusno

“Od začátku našeho vztahu jsem se chtěla držet svého pravidla mediálně se nevyjadřovat k našim životním peripetiím a nepodporovat snahu o zviditelnění se slávychtivých osob. Nyní cítím, že celá tato situace přerostla pro mne neúnosnou hranici, a myslím, že i já bych se k ní měla vyjádřit,” říká na začátek povídání pro eXtra.cz Kánská, která rychle přiznává, že Hájek nikdy nebyl její krevní skupinou.

“Již po pár setkáních s panem Hájkem bylo jasné, že jako lidé jsme si nesedli, protože já u mužů oceňuji galantní chování, které je mu bohužel cizí. Na základě narůstajících vzájemných antipatií a mé následné určité sociální distance se vytvořilo ze strany pana Hájka zbytečné dusno, které přešlo ve lživé a nevybíravé pomluvy adresované na mou osobu a naši rodinu, na nepublikovatelné nadávky a následné výměny názorů ať už osobně, nebo po jeho oblíbených hlasových zprávách,” popisuje Kánská s tím, že Hájek nenadával jenom jí, ale jeho terčem podle jejích slov měly být i některé její kamarádky.

Popsala jeho nevhodné chování

“Jeho šovinistické arogantní názory, vulgární vyjadřování a nevhodné chování nebylo adresované pouze mně, ale i spoustě mých kamarádek a kamarádů, partnerkám dobrých přátel, kteří na základě těchto událostí s dotyčným ukončili přátelství i spolupráci,” říká Kánská, která tak odhaluje, že lidí se špatnou zkušeností s Vlastou Hájkem ve svém okolí má víc.

“Velmi si proto vážím mého partnera, který se i přes svou původní snahu vše zachraňovat nakonec rozhodl udělat nelehký krok, a to rozvázat přátelství s člověkem, se kterým si v mnoha situacích byli oporou a jejichž přátelství trvalo několik let,” dodala Kánská, která přiznává, že Vlasta Hájek není jediný, kdo na ni verbálně útočí.

Osobní útoky a výhrůžky řeší s právníky

“Závěrem chci podotknout, že jsem se veřejně nevyjadřovala ani k obdobně hloupé situaci, kdy jsem v ještě relativně nedávné době byla podobně atakována ze strany bývalé partnerky mého partnera. V tomto případě se nebudu vyjadřovat dále, protože jsem se rozhodla předat obtěžující zprávy, videa a nahrávky našemu právnímu zástupci a v případě opakujících se útoků a výhrůžek hodlám tento problém řešit právní cestou,” uzavřela Kánská.

Sám Richard Chlad nám přiznal, že jim Hájek měl navíc určovat, s kým se mohou přátelit a koho musí ze svého života odstřihnout. „Já a Anna jsme se vymezili proti jeho společenskému diktátu, kdy nám určoval, s kým se můžeme bavit, a s kým ne. Sledoval, s kým se na ostrově stýkáme, a zpětně nám to vyčítal. Vrcholem bylo, když nám Vlasta a Zuzana vyčítali naše vztahy s Alicí Bendovou a paní Vladimírou Dvořákovou, se kterou se známe dlouhé roky,” říká Chlad s tím, že Hájek měl špatně snášet i fakt, že finančně podpořil Česko-Slovenský tenerifský ples.

Vyjádření Vlasty Hájka se nám do vydání článku nepodařilo získat. Již v minulosti ale tvrdil, že jde o lži, a později vulgárně útočil na autora článku a žádal ho, aby ho již nekontaktoval.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy