Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vlasta Hájek si rozeštval půlku Tenerife, říká zdroj eXtra. Nevhodně se měl chovat i vůči Chladově snoubence

Richard Chlad a Vlasta Hájek se rozkmotřili
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Martin Procházka/Herminapress
+ Dalších 5 fotografií
skandál

Bývalé moderátorce Zuzaně Belohorcové, respektive především jejímu partnerovi Vlastovi Hájkovi, začíná být Tenerife malé. To je zřejmé z informací jednoho z českých rezidentů, jehož svědectví se redakci eXtra.cz podařilo získat. Ten nám potvrdil, že Hájek se rozhádal, s kým mohl. “Když on se s někým nebaví, nutí své okolí, aby se s dotyčným také přestali vídat,” tvrdí náš zdroj. Podle Hájka jde ale o lži a sám si nemůže život na Tenerife vynachválit. 

Jak jsme již informovali, Vlasta Hájek se rozhodl z realitní společnosti Tenerife Real vyšachovat svou společnici Dianu Kállay, od které před několika dny odkoupil její 49procentní podíl. “Bylo to rodeo, ale někdy je lepší jít každý svojí cestou. Naše představy, jak dál rozvíjet Tenerife Real, byly opravdu hodně odlišné. Diano, děkujeme a přejeme vše dobré. Ať se ti daří,” zní v příspěvku, který se před několika dny objevil na instagramovém profilu realitní kanceláře Vlasty Hájka.

Hájkův spor s Richardem Chladem

Poté, co jsme informovali, že se Hájek a Kállay nerozešli v dobrém, jak může z výše citovaného příspěvku vyznít, a vše začalo, když se Hájek pokusil svou společnici přesvědčit, aby na Belohorcovou přepsala část svého podílu, a následně od ní odkoupil její podíl, přičemž část zaplatil rovnou a zbytek má podle vyjádření samotné Kállay pro eXtra.cz splácet v měsíčních splátkách, redakci eXtra.cz se ozval český rezident z Tenerife, podle kterého je Hájek rozhádaný s velkou části ostrova. A to i se svými dnes již bývalými přáteli.

“Hájkův vztah s Richardem Chladem je na bodu mrazu. A může za to samozřejmě Vlasta, který útočí na Chladovu partnerku. Mluví o ní jako o příživnici. Špínu hází i na Richarda, že ho prý měl několikrát podržet ve Státech, a on se k němu teď staví zády,” sdělil eXtra.cz zdroj přímo z Tenerife, jehož totožnost redakce zná, kvůli vlastnímu klidu si ale dotyčný nepřál být jmenován.

Souboj eg

“Vlasta bojuje s vlastním egem. Podle mě to začalo, když si z jeho pohledu Richard a Anna dovolili jít na Česko-Slovenský ples, kam nedostali Hájek s Belohorcovou pozvánku, protože jich má hodně lidí plné zuby. On totiž chce mít dohled nad tím, kdo se s kým baví, a myslí si, že se u něj musíte dovolit, než se s někým dáte do řeči,” dodal náš zdroj s tím, že i jemu bylo už doporučeno, aby se právě s Chladem, Dianou Kállay či Vladimírou Dvořákovou, se kterou je Hájek také ve sporu, nebavil.

“Znám reálně další tři lidi, kterým dal taková ultimáta. Vytváří na Tenerife příšernou atmosféru, až se mnozí z nás snaží se s ním nepotkat a záměrně se mu vyhýbáme,” dodal náš zdroj s tím, že Hájek není ve při jenom s Chladem, ale také s Alicí Bendovou, se kterou se měl před rokem pohádat.

Chlad: Hájek se choval nevhodně vůči mé snoubence

Redakce eXtra.cz na základě námi získaných informací kontaktovala i Richarda Chlada, který nám naše informace potvrdil. “Já i Anna jsme s ním postupně přerušili jakýkoli kontakt pro Vlastovo opakovaně nevhodné chování vůči mé nastávající manželce. Anna má všechny hlasové zprávy od něj pečlivě uložené,” sdělil nám Chlad, který nechtěl spor blíže specifikovat a jen na dálku popřál Hájkově bývalé obchodní partnerce Dianě Kállay hodně štěstí.

“S Alici Bendovou se nepřátelí už asi rok. Strašně se pohádali. On jí vynadal, přesně nevím za co,” říká náš zdroj a jeho slova nám potvrdily další dva zdroje nezávisle na sobě. Mnozí lidé se snaží Hájkovi podle svých slov na ostrově vyhýbat. Jejich slova nám částečně potvrdila i sama Bendová, která přiznala, že ke sporu došlo.

“My jsme se rok nebavili, to je pravda. Ukončila jsem to já, a to velice rázně. Nedávno jsem v letadle potkala Zuzu a byly jsme moc rády, že se opět vidíme. Mám ji ráda. Celkově se ale na Tenerife straníme jakéhokoli dění, užíváme si s dětmi a nikam mezi lidi nechodíme,” sdělila eXtra.cz na přímý dotaz.

Kontaktovali jsme i Hájka. Ten všechna obvinění popírá. “Velmi tvrdě pracujeme, s Dianou jsme se vypořádali. Kecy kolem mě nezajímají,” říká ke kauze Hájek.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy