Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Vlasta Hájek měl útočit i na Alici Bendovou: Vulgárně urážel mě i mou rodinu, tvrdí herečka

Alice Bendová: Slova o vulgaritách Vlasty Hájka
Zdroj: Herminapress.cz/Profimedia/koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
urážky

Odvaha Vladimíry Dvořákové rozmluvila i Alici Bendovou. Ta sice už přiznala, že před rokem měla s Vlastou Hájkem spor, blíže ho ale nechtěla specifikovat. V novém prohlášení pro eXtra.cz popsala, co stálo za jejich rozkmotřením. A i její tvrzení zapadá do skládačky všech obvinění, která se na účet partnera bývalé moderátorky Peříčka Zuzany Belohorcové v posledních dnech snesla. 

Konec přátelství

“My jsme se rok nebavili, to je pravda. Ukončila jsem to já, a to velice rázně. Nedávno jsem v letadle potkala Zuzu a byly jsme moc rády, že se opět vidíme. Mám ji ráda. Celkově se na Tenerife straníme jakéhokoli dění, užíváme si s dětmi a nikam mezi lidi nechodíme,” napsala Alice Bendová před několika dny na přímý dotaz eXtra.cz, proč se přestala vídat s Vlastou Hájkem a zda je pravda, že měl partner Zuzany Belohorcové urážet nejen ji, ale i jejího partnera. To tehdy odmítla.

Poté, co redakci eXtra.cz poskytla vyjádření Vladimíra Dvořáková, která nám otevřeně přiznala, že ji měl podle jejího tvrzení Vlasta Hájek vulgárně nadávat a vyhrožovat, rozpovídala se i Alice Bendová, o které nám sám Hájek řekl, že jsou letití kamarádi a máme ji kontaktovat.

“Ty zprávy jsem viděla a slyšela a je to něco, co není jen nechutné. Je to arogantní, vulgární, sprosté a je to něco, co se neslučuje s normálním chápáním a morálkou. Tohle, kdyby nahrál mně, tak opravdu netuším, co by udělal můj Michal. Obdivuji Richarda, že se ještě drží,” napsala nám Bendová, která potvrdila slova Richarda Chlada, jenž nám přiznal, že kontakt s Hájkem ukončil poté, co jeho snoubence Anně-Marii Kánské měl v nočních hodinách posílat vulgární a dehonestující zvukové zprávy.

Samé vulgarity

Pak Bendová popsala, proč se přestala s Hájkem přátelit a úplně ho vymazala ze svého života. “Byl to přesně tento důvod. Viděla jsem a slyšela jsem nahrané zprávy mým známým. Strašné, nechutné, vulgární. Okamžitě jsem ho zablokovala. A pak jsem se dozvěděla, jak strašně vulgárně o mně mluví a nejen o mně, ale i o dalších členech mé rodiny. A to jen proto, že jsem si dovolila zablokovat Instagram a telefon. Ale vidím, že se to děje dál, a to více lidem. Tohle je za hranicí všeho, co si člověk dokáže představit. A pokud se to nějak nezastaví, co bude dělat dál?” ptá se Bendová, která je tak v řadě čtvrtým člověkem z Tenerife, jenž redakci eXtra.cz potvrdil, že Vlasta Hájek po nocích má posílat vulgární zprávy hned třem ženám ze svého okolí.

Redakce eXtra.cz s těmito informacemi Hájka konfrontovala, ten ale tvrdí, že jde o lži a nepravdy. “Není to pravda, jsou to kecy. S Alicí se známe přes 25 let. Jsme kámoši, to si potvrďte. A pište si, co chcete,” sdělil nám Hájek, který později po dalších zprávách začal autora článku vulgárně urážet a zablokoval si ho.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy