Většina miminek se narodí plešatá nebo jen s chmýřím na hlavě, které jim stejně za chvíli odpadne. Junior Cox-Noon z Brightonu z Velké Británie je ale jednou z výjimek. Narodil se s hustými vlasy, které by mu mohli závidět i dospělí. Jsou mu pouhé dva měsíce a má husté dlouhé vlasy.

„Když se narodil, tak měl hodně husté vlasy a byla jsem překvapena. Všichni ale říkali, že mu to vypadá,“ řekla maminka Chelsea. „Nakonec mu nevypadaly a pořád rostou,“ dodala. Tento chlapec se nebude muset nikdy bát, že by byl plešatý. Spíše ho bude zajímat, jak si vydělat peníze na to, aby si svoje husté vlasy udržel. Práci s jeho vlásky má i jeho maminka Chelsea (32), která si s nimi občas neví rady. Vlasy pomalou schnou, takže mu je musí fénovat. I to ale netrvá pár minut.

Když jdou společně nakupovat, stráví v obchodě i více než dvě hodiny. Juniorovy vlasy jsou pro všechny atrakcí, a tak je pořád někdo zastavuje a na jeho vlasy se ptá. Když se je jeho maminka snaží zamaskovat a dát mu na hlavu klobouk, miminko začne plakat. Je vidět, že i on sám je na ně pyšný a je rád středem pozornosti. „Všichni jsou z něj v šoku, i doktoři. Nikdy prý nic podobného nezažili,“ směje se Chelsea.

Díky vláskům se miminko stalo hvězdou internetu. Všichni sdílí jeho fotky a obdivují ho. „Nechci mu je stříhat. Chci vědět, jak moc mu porostou,“ řekla jeho matka. „Říkáme mu baby medvěd, protože vypadá jako medvěd. Ale podle mně se podobá spíše Gremlinovi. Jeho sourozenci ho milují,“ dodává. Podívejte se do fotogalerie, jaké afro roztomilý dvouměsíční chlapec nosí na hlavě.