Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Vlak v Hradci zdemoloval auto s batoletem uvnitř: Zázrakem nedošlo k žádnému zranění!

Srážka vlaku s automobilem mohla mít tragické následky.
Prvotřídní zázrak se dnes stal na přejezdu pražského předměstí. Vůz, jenž vjel přímo pod vlak, byl sice sešrotován, ovšem řidič i jeho patnáctiměsíční syn vyvázli z této nehody bez zranění!

Neuvěřitelné štěstí potkalo muže z Hradce Králové. Devětadvacetiletý otec patnáctiměsíčního syna, kterého vezl v autě, totiž skončil se svým vozem pod vlakem. Automobil byl sešrotován, ovšem nikdo nebyl zraněn.

Po příjezdu hasičů byli oba v totálním šoku, především pak batole, které zuřivě plakalo. „Syn, kterého jsem měl na zadním sedadle v autosedačce, velmi brečel. Proto jsem přeslechl zvuková znamení. A jak svítilo sluníčko, přehlédl jsem i světelné znamení,“ vysvětloval řidič, jak vlastně k celé nehodě došlo.

Řidič automobilu i strojvedoucí vlaku byli následně podrobeni dechové zkoušce, která v obou případech dopadla negativně. Na nehodu ale určitě nikdo nezapomene…

Mohlo by vás zajímat

Další články