Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vlaďko, to snad ne! Nevěrná Erbová se s Gulašim schovali za děti s rakovinou…

Z tohoto prozření nebude mít Tomáš Řepka radost.
+ Další 2 fotografie
Jakoby nestačilo, že fotbalista Tomáš Řepka má před celým národem parohy. Ale na světlo světa vyšlo, že mu stále ještě manželka Vlaďka Erbová měla zahýbat už od jara letošního roku. Fotky mluví za vše!

Čutálista Tomáš Řepka (41) musí mlátit hlavou do zdi. Jeho milovaná žena Vlaďka Erbová (34), kvůli které opustil rodinu, se s milencem Michalem Gulašim (29) vídá už od dubna. Vzala ho místo manžela s sebou na dětskou onkologii, aby podpořili nemocné děti. To je samozřejmě od nich šlechetné, ale co se dělo, co odjeli z nemocnice?

Samozřejmě že určitě jela spořádaně za rodinou do vily v Černošicích, na jiného muže by se Vlaďka nikdy nepodívala. To je snad i zlatě vyryté v bibli. Movitý hokejista je zajisté jen kamarád a rozhodně nemůže za bouřlivý rozvod známého páru. To by byl hřích na to jen pomyslet.

Bohužel ale realita má být jiná. Vlaďka přes nemocné děti ulovila hokejku, na kterého si brousila zuby kdejaká modelka. Třeba i Aneta Vignerová (27). Ale maminka dvou dětí má asi obrovské kouzlo pro sportovce, jak si jinak vysvětlit, že oba manželé byli profesionálními hráči hokeje a fotbalu. To už musí mít mostecká rodačka naučená zpaměti pravidla obou sportů.

Ale tohle pro Tomáše bylo trošku postavení mimo hru a pro Vlaďku s Michalem zakázané uvolnění. Jak nakonec tenhle milostný trojúhelník dopadne, je ve hvězdách, ale už teď je jasné, že hokejka u Vlaďky doslova zaskóroval.

Mohlo by vás zajímat

Další články