Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Vlaďko Erbová, víš to? Michal Gulaši sám dlouho nezůstal, hřeje ho nová láska

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
NÁHRADA
Rychle se oklepal! Ještě před pár měsíci byli nerozlučný páreček, před nedávnem se ale musela Vlaďka Erbová (38) odstěhovat a nyní už náruč Michala Gulašiho (33) zahřívá jiná. „Je s ní šťastný, je rád, že má harmonický vztah bez neustálého zbytečného řešení problémů,“ říká kamarád hvězdy brněnské Komety.

„S novou přítelkyní už je delší dobu. Mají se rádi. Neřeší zbytečné hádky, Michal si připadá jako v bavlnce. Nebudu jmenovat, ale jeden z jeho předchozích vztahů byl tak na palici, že je šťastný, že konečně nemusí pořád dokola rozebírat nesmysly, řešit neřešitelné, hasit konflikty. Má nyní normální, zdravý vztah,“ říká přítel Michala Gulašiho.

Minulost

Ten podle všech dostupných informací Vlaďku opustil a spekulovalo se, že měl být vyčerpaný z neustálého řešení různých věcí, které modelka a „nehtařka“ vyžadovala probírat.

Jak je na tom Vlaďka Erbová (38), zda už někoho má nebo v Mostě, kam se musela z Brna přestěhovat, jen za podpory rodiny vychovává obě děti, to je otázkou.

Mohlo by vás zajímat

Další články