Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vlaďko Erbová, vidíš to? Michal Gulaši vyznal lásku přítelkyni a potvrdil, že bude tátou

Michal Gulaši oficiálně potvrdil zprávy o tom, že bude otcem.
Zdroj: archiv M. Gulašiho
+ Dalších 8 fotografií
Budoucí otec
To, co v redakci eXtra.cz víme od února, nyní hokejista Michal Gulaši (33) potvrdil i veřejně: bude tátou! Ani ne rok od drsného rozchodu s Vlaďkou Erbovou (38) má po svém boku krásku ve vysokém stupni těhotenství.

Láska

„Love my love,“ napsal Michal Gulaši (33) k snímku, na němž jeho partnerka ukazuje těhotenské bříško, kterého si ale možná někteří pánové inklinující k ženským horním partiím možná ani nevšimnou.

Každopádně ze strany obránce hokejové Komety Brno jde o první potvrzení toho, že do nového vztahu jde naprosto naplno a že na svou bývalku Vlaďku Erbovou už ani náhodou nemyslí.

Potvrzení

Právě bývalá modelka nakonec byla tou, kdo naší redakci již před časem Gulašiho blížící se otcovství 22. května potvrdila. „Já to samozřejmě vím. Doneslo se to ke mně brzy. Lidi chtěli, abych to věděla,“ uvedla pro eXtra.cz Vlaďka Erbová (38) s tím, že Michal je i byl hodný kluk.

Změna

Michal Gulaši si podle všeho lásku užívá plnými doušky.

„Předtím zažil nějaké hodně toxické vztahy a teď je rád, že tenhle je úplně obyčejný, bez výčitek a řešení hloupostí. Říká, že konečně může dýchat, že je to zdravý vztah. Úplně se proměnil, je vidět, že je zaláskovaný,“ prozradil nám před časem Gulašiho kamarád.

Související články

Další články