Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vladko Dobrovodský slaví 42: Hysterická legenda VyVolených už nebrečí na každém rohu

Vladko se výrazně nezměnil.
Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
všechno nejlepší
Vladko Dobrovodský (42) slaví narozeniny a od svého posledního angažmá ve VyVolených se pořádně změnil. Jeho hysterie byla pouhou taktikou pro televizní kamery. Ve skutečnosti je rodák z Brna sympaťák, který konečně dospěl a už nebrečí na každém rohu.

Vítěz první i zatím poslední řady reality show VyVolení slaví narozeniny. Legendární hysterce Vladku Dobrovodskému je už 42 let. Jeho vizáž je už několik let takřka neměnná, ale povahově prý pořádně vyspěl.

Rodák z Brna se hlásil do vily hříchů v roce 2005 i o osm let později, roku 2013, a v obou případech z ní vyšel jako vítěz. Pro jeho hysterické výlevy si ho zapamatovalo celé Česko. Podle všeho ale šlo o pouhou taktiku, jak vyhrát soutěž a shrábnout balík. Ve skutečnosti je Vladko sympaťák, se kterým se dá pokecat na jakékoliv téma.

Některé jeho hlášky z reality show dokáží i dnes rozesmát. "Budeme teď všichni žít podle Reginy a budeme točit pí*ou kolem tyče!" prohlašoval třeba. "Já nic, já buzerant," nestyděl se hanlivým slovem přihlásit ke své sexuální orientaci.

Štěstí hledal ve Španělsku

Za VyVolené bral Vladko balík a už nemusel řešit, jestli mu na konci měsíce přijde výplata. Chvíli zkoušel žít ve Španělsku, z jihu se ale nejspíš nakonec vrátil do Prahy. Jeho poslední fotka obletěla sociální sítě před dvěma lety, od té doby jako by se po Dobrovodském slehla zem.

Není ale pochyb, že si stále užívá života plnými doušky.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy