Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová vyvalila své silikonové pětky: Na Maledivách ukázala i krásnou dceru

Zdroj: Archiv Vlaďka Erbová
+ Dalších 7 fotografií
horko
Modelka Vlaďka Erbová (39) se rozhodla, že opustí Česko a vyrazila si užít teplého počasí na exotické Maledivy, kde jí dělá společnost její kamarádka a jejich děti. Vlaďka je mimo svůj půvab známá i svým silikonovým poprsím, které měla opět možnost hrdě vystavit.

Vlaďka Erbová (39) patří mezi modelky, které znají své přednosti. Není divu, že se na svých sociálních sítích chlubí základnou desítky tisíc fanoušků, kteří netrpělivě čekají, co s nimi zase bude sdílet. Aktuálně si půvabná brunetka užívá exotického počasí a oceánu na Maledivách, kam odjela s kamarádkou a dětmi.

Ani v průběhu dovolené modelka na své fanoušky nezapomíná. Poslala jim několik žhavých pozdravů z pláže, kde vystavila i své silikonové pětky a její obdivovatelé ji okamžitě zahrnuli lichotivými komentáři. "To je nádherný pohled." "Nic krásnějšího jsem neviděl, moc vám to sluší," píší.

Mimo zážitků a snímků své postavy také sdílela fotky své krásné dcery Viktorky, kterou má s exmanželem Zdeňkem Bahenským (35), a je zřejmé, že po slavné mamince zdědila půvab.

Po rozchodu s hokejistou Michalem Gulašim (34) se po Vlaďčině boku neobjevil nový muž. V minulosti se několikrát ukázala po boku svého ex Bahenského, se kterým se však vídá pouze kvůli dceři.

Ze šťastných snímků je ale očividné, že modelce nic neschází a umí si užívat single života po boku těch nejbližších.

Související články

Další články