Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Vlaďka Erbová ve svatebních šatech: Míří vnadná modelka potřetí k oltáři?

Vlaďka Erbová se oblékla do svatebních šatů: Míří modelka potřetí k oltáři?
Zdroj: se souhlasem Vlaďka Erbová
+ Dalších 6 fotografií
svatba

Žene se snad Vlaďka Erbová (41) potřetí k oltáři? Uhrančivá modelka se na svém Instagramu pochlubila řadou snímků ve svatebních šatech s pořádným dekoltem a strhla se mela. Jaká ze slavných kamarádek by jí už na svatbu nešla a koho pobavila? Podívejte se, jak to Vlaďce v bílé sluší.

Modelka Vlaďka Erbová už roky dokazuje, že věk je pouhé číslo. Své tělo s bujným dekoltem udržuje ve skvělé formě a fanouškům čas od času udělá hezčí den svými fotkami v plavkách, jak již redakce eXtra.cz informovala.

Bude se modelka potřetí vdávat?

Tentokrát své sledující na Instagramu překvapila snímky ve svatebkách, které by mohla klidně obléknout i potřetí. Zda má ale v plánu vstoupit do svazku manželského, je otázkou. Stejně tak zůstává tajemstvím, zda by k sobě měla onoho manžela.

Jasné ale je, že je Vlaďka veselá kopa, protože si neodpustila vtípek, který pobavil i Andreu Verešovou.

"Poslouchej, ztratila se mi manželka." "Mně taky. A jak vypadá ta tvoje?" …"Dlouhé blond vlasy, 175 cm vysoká, hubená, pětky prsa... A jak vypadá ta tvoje?" "Na tu se teď vyser, jdeme hledat tu tvojí," uvedla k fotografii.

U fotek ve svatebních šatech se vmžiku objevilo spoustu lichotek, otázek, ale i úsměvných reakcí. "Na 3. svatbu jsem ti jasně řekla, že už nejdu," vzkázala Dominika Mesarošová. "Nebubákuj," odpověděla s úsměvem Vlaďka.

V galerii se podívejte, jak jí to ve svatebních šatech sluší.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy