Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Vlaďka Erbová utekla od Gulašiho. Jak se zabydluje v Mostě a čím naštvala exmanžela

Vlaďka Erbová utekla od Gulašiho. Jak se zabydluje v Mostě a čím naštvala exmanžela
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
DYCKY MOST
To, co se vědělo již řadu měsíců, se nakonec uskutečnilo. Modelka Vlaďka Erbová (38) se po bouřlivém letním rozchodu s Michalem Gulašim (33) chtě nechtě musela vystěhovat z Brna. Jako svou novou destinaci si vybrala Most, kde má rodinu a taky řadu bytů, které pronajímá. Jak se bez ní daří mladému hokejistovi a jak dopadl její zářijový soud s exmanželem Zdeňkem Bahenským (33)?

Vlaďka (38) je už zabydlená v Mostě. Zná to tam, cítí se tam jako ryba ve vodě a po ruce má příbuzné, když je potřeba s něčím pomoci. Dcera chodí na gymnázium v jiném městě. A Michal Gulaši Ten už v létě dával jasně najevo, že pro něj Vlaďka už nic neznamená a systematicky se jí vyhýbal Teď už je v domě naštěstí sám a plně si to užívá,“ tvrdí známý bývalého páru.

Erbovou také 26. září čekalo další soudní stání s bývalým manželem Zdeňkem Bahenským (33), který se už léta neúspěšně snaží snížit alimenty, protože se podle jeho tvrzení výrazným způsobem snížily jeho příjmy. A jak sám hokejista říká, Vlaďka Erbová podle něj vydání rozhodnutí údajně záměrně zdržuje, aby byl její bývalý choť dál nucen platit víc.

Soud

V září mělo jít o poslední kolo a měl padnout rozsudek. Jenže se to nestalo. „Paní Erbová přišla bez advokáta, odmítla vypovídat a její právník zničehonic poslal soudu námitku podjatosti. S tou se nyní bude soud muset pracně vypořádávat, a tak zatím ani není stanoveno datum dalšího soudního líčení,“ tvrdí náš zdroj blízký justici.

Námitka podjatosti vůči soudci či soudkyni bývá často v soudních kruzích považována za účelovou zdržovací taktiku. Jestli tomu tak ale bylo nebo nebylo i v tomto případě, to vědí jen účastníci řízení.

Zdeněk Bahenský (33) si po svých tvrdých předchozích slovech jistě myslí své. Musí být naštvaný, však se rozsudku už dlouho nemůže dočkat, tentokrát se už ale nechtěl veřejně vyjadřovat. „Nezlobte se, ale na radu advokátů vám teď k tomu nic neřeknu,“ zahlásil Zdeněk na otázku redaktora eXtra.cz a zavěsil.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy