Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová tvrdě zareagovala na exmanžela Bahenského: Poslala jsem ho do exekuce

+ Dalších 9 fotografií
REAKCE
Dva dny mlčela, pečlivě si promýšlela reakci, a ta teď přišla. Když se Zdeněk Bahenský (33) po letech mlčení rozhodl exkluzivně promluvit pro eXtra.cz o své bývalé ženě Vlaďce Erbové (38), která o něm opakovaně říkala, že je neplatič, nemohlo to zůstat bez odezvy. Co o něm jeho ex tvrdí tentokrát?

„Dosud jsem se nevyjadřoval, protože jsem vždy bral ohled na naši nezletilou dceru, ale dál nehodlám snášet tyhle choré řeči na mou adresu. Měla by se zamyslet hlavně nad svým životem, střídáním partnerů, ale nejvíc nad dětmi, které má v péči a které tahá do svých problémů a do bulváru,“ prohlásil Zdeněk Bahenský například s tím, že jeho bývalá manželka podle něj schválně zdržuje rozhodnutí soudů, že mu má dlužit půl milionu, nebo že proti němu manipuluje třináctiletou­ dceru.

To vše prohlásil na základě slov Erbové proti němu.

Tvrdá slova

„Má dcera bude nejspíše měnit školu už počtvrté za čtyři roky, což mi dělá největší starosti. Myslím, že už ani lidi nebaví číst si o téhle narušené paní a já s ní nechci být více spojován," přidal s tím, že podle něj Erbová své partnery psychicky i finančně vysává a přiživuje se na nich.

Celé jeho vyjádření naleznete zde.

Na naše žádosti o reakci Vlaďka Erbová (38) nereagovala, v pátek ale zajela do Prahy a poté se přece jen vyjádřila.

Exekutoři

„Považuji vyjádření pana Bahenského za reakci na zahájené exekuční řízení v souvislosti s výživným, ale úplně se nedomnívám, že by tímto způsobem snad dosáhl vyřešení celé věci a nebo snad toho, že by k sobě s dcerou našli snáz cestu. To, že měl soudně určen styk s dcerou v nejnižším možném rozsahu a po dobu pěti let a neměl potřebu situaci nijak měnit, o něčem svědčí. Co se týká výživného, to vždy řešily a tedy i nyní řeší orgány k tomu kompetentní,“ prohlásila pro Blesk.cz žena, která se kvůli rozchodu s Michalem Gulašim musí brzy odstěhovat z Brna.

Dcera

„Já nechci naší Viktorii nechat ubližovat, protože ve svých třinácti letech už dávno není ‚dítětem‘, které by se snad nechalo manipulovat, ale dospívající slečnou, má na věci svůj názor a svoji vlastní hlavu. Měla by být nejen v tomto věku chráněna a podporována svými rodiči, a ne být vystavována mediálním přestřelkám a mít pocit, že se musí vyjadřovat. Pokud mě chce někdo hodnotit jako matku, tak jsem to právě já, kdo je oběma dětem 365 dní v roce rodičem a bohužel nemohu říct, že by některý z otců mých dětí byl denně aktivní součástí jejich života,“ přidala Erbová, která ale na otce sama letos několikrát mediálně zaútočila, až pak přišlo jeho prohlášení.

Na oficiální Centrální evidenci exekucí zatím žádné exekuční řízení proti hokejistovi uvedeno není. Podle našich informací praxe vypadá tak, že pokud je exekuce na dlužníka uvalena, objeví se v této databázi hned, jak exekutor aktivuje kroky k vymožení. Otázkou samozřejmě je, jestli soud už exekuci skutečně pravomocně přiklepl, a také to, proč se Erbová vůbec nevyjádřila k půl milionu, který má naopak podle Bahenského dlužit ona jemu a podle jeho názoru se prý vůbec nechce domluvit, zda mu ho vrátí, nebo se z něj strhne výživné.

Mohlo by vás zajímat

Další články