Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová skončila v nemocnici: Nejsem schopná říct, jak dlouho tu budu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
hospitalizace
Modelka Vlaďka Erbová neprožívá zrovna lehké období. Po rozchodu s hokejistou Michalem Gulašim (33) skončila v nemocnici. O hospitalizaci informovala na svém Instagramu a ačkoliv neupřesnila, co přesně se jí stalo, uvedla, že dobou svého pobytu na nemocničním lůžku si není jistá.

Zatímco se Vlaďka Erbová vyrovnává s rozchodem s hokejistou Michalem Gulašim, život jí uštědřil další ránu. Česká modelka na svém Instagramu uvedla, že musela být hospitalizována v nemocnici a není si jistá, jak dlouho si na lůžku pobude.

S Vlaďčiným pracovním režimem je hospitalizace problém, s jakým se nedalo počítat a jaký lze jen obtížně řešit. „Holky moje, hlásím hospitalizaci. Na jak dlouho, to nejsem schopná říct. Mohu případně poslat kontakt na zástup. Moc mě to mrzí, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech. A já jsem takový vděčný hostitel,“ uvedla Erbová.

Co přesně modelku, která se nyní živí jako manikérka, skolilo, není známo. Vzhledem k jejímu vzkazu a nulové jistotě toho, kdy se vrátí domů, se zdá, že nejde o banální záležitost. V minulosti Vlaďku trápila štítná žláza, zápal plic nebo psychické problémy, ze všeho se ale dostala, a tak nezbývá než doufat, že i nemoc, která ji trápí teď, porazí levou zadní.

Související články

Další články