Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová si zajíčka neudržela: Rozchod s hokejistou Gulašim!

Vlaďce Erbové to v poslední době se sportovci nevychází.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Rozvod a rozchod. Poslední měsíce určitě nejsou pro Vlaďku Erbovou (34) zrovna šťastné. Od manžela Tomáše Řepky se odstěhovala už před nějakou dobou a rychle si za něj našla náhradu. Tou byl mladší hokejista Michal Gulaši (29). Ale ani tady to nevyšlo.

„Chlapi? Oni do života přijdou, někteří zase odejdou. Je to vždy o dvou lidech. Mně se to bohužel nepovedlo, nebo vlastně nám,“ řekla zklamaná Vlaďka Erbová (34) Blesku.

I když jí to zase nevyšlo, tak pořád věří, že potká svého prince na bílém koni. Nebo, v jejím případě, prince s hokejkou či kopačkou v ruce. „Určitě mi to není jedno, ale život není zase až tak dlouhý, aby ho člověk přežil, ale prožil, proto se neuzavírám a neříkám – vztah už ne. Nic nehrotím, čas ukáže,“ dodává modelka, kterou po rozchodu s Gulašim čeká co nevidět druhý rozvod.

Co jí teď dělá radost, jsou její dvě děti. Dceru Viktorku, již má s hokejistou Zdeňkem Bahenským, a mladšího Marcuse, který je syn Tomáše Řepky (42).

Související články

Další články