Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Vlaďka Erbová se usmířila s exmanželem: Místo soudů a urážek slova plná obdivu

Zdeněk Bahenský s Vlaďkou Erbovou a dcerou v roce 2009
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
USMÍŘENÍ
Ještě loni pro sebe Vlaďka Erbová (38) a její první manžel Zdeněk Bahenský (34) neměli jediného pěkného slova, bojovali proti sobě u soudů, to se ale jako mávnutím kouzelného proutku změnilo. Usmířili se, tatínek čtrnáctileté Viktorie nyní vídá dceru jako nikdy předtím ne. A po dřívějších odsuzujících slovech není ani památky.

Nenávist

Vlaďka Erbová (38) a Zdeněk Bahenský (34) se brali v roce 2007, rozvedli se už za tři roky. Od té doby spolu ale trvale válčili, sekyru zakopali až nedávno. Jako by si uvědomili, že dlouhotrvající bitva nikomu nic nepřinese a trpí tím jenom jejich dítě.

Chtělo to ale hodně empatie z obou stran. Z úst Zdeňka třeba před jedenácti měsíci padala slova o narušené paní, chorých řečech, lhaní a povinností zamyslet se nad svým životem. Erbová zase tvrdila, že jí dluží výživné, a poslala na něj exekutory. Všechno zlé bylo ale odpuštěno a zažehnáno.

Už mlčí

„Nezlobte se, ale nechci se k tomu nijak vyjadřovat,“ pronesl pro eXtra.cz Zdeněk Bahenský.

Před kamarády sportovci, které redakce oslovila, ale o Erbové vyloženě básnil.

Zázračná proměna

„Nevěřil jsem vlastním očím, ale s Vlaďkou se dá nyní po letech konečně perfektně mluvit. Jezdím k nim často, napravily se moje vztahy s Viktorkou, s její mámou klidně rozebíráme její a moje soukromí. Jako by za poslední dobu pochopila spoustu věcí nejen sama o sobě a opravdu dospěla. Je to úplně jiná Vlaďka, než kterou jsem znal,“ tvrdil prý některým z přátel.

A to se ještě loni dušoval, že jí neodpustí do konce života. Jenže co se mu po devíti letech rozpadl vztah s modelkou Taťánou Makarenko (30), která byla jeho exmanželce dlouhodobě trnem v oku, jako mávnutím kouzelného proutku se všechno rázem změnilo.

Vrátí se k sobě?

O Vlaďce Erbové některé zlé jazyky tvrdily, že byla ve vztazích dokonce panovačná a manipulativní, to ostatně údajně mělo stát i za tím, proč se s ní loni rozešel hokejista Michal Gulaši (33). „Taková opravdu není. Je to úplně jiná ženská, než jaká byla,“ měl prohlásit Bahenský.

Že by to ti dva dali zase dohromady, pravděpodobně nehrozí, ale stejně jako dřív takoví nesmiřitelní rodiče Dara Rolins (47) a Matěj Homola kvůli dceři po letech války našli společnou řeč a mohou spolu vycházet jako nejlepší kamarádi nebo jezdit s oběma dětmi (Erbová má ještě s Tomášem Řepkou (46) syna Markuse) na rodinné výlety. Tak ať jim pohoda vydrží…

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy