Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová se stěhuje k Řepkovi? Po kopačkách od Gulašiho toto nikdo nečekal

Zdroj: Facebook.com, Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Co dál?
Jak jsme již informovali, podle všeho to vypadá na to, že manikérka Vlaďka Erbová (37) dostala kopačky od přítele Michala Gulašiho (32). Jenže v jeho zázemí v Brně pak asi nemůže dál zůstat. Logicky se nabízí, že i s dětmi se odstěhuje do kontroverzního Mostu, kde před lety nakoupila hned několik bytů. Řepka sám opakovaně prohlašoval, že pilováním nehtů si na ně nevydělala. "Bylo to za moje peníze," uvedl Řepka.

Bouřlivý vztah Vlaďky Erbové a o něco mladšího hokejisty Michala Gulašiho je, jak se zdá, ve svém finiši. Mladík měl říci své partnerce, které léta nezištně pomáhal a vychovával s ní i její dvě děti, že už má života po jejím boku plné zuby Informaci o tom, že Erbová dostala kopačky, přinesl expres.cz.

Ani jeden se oficiálně k rozchodu nevyjádřili. Pokud je to ale pravda, brněnská kariéra Vlaďky se pomalu blíží ke konci. Musí si tedy zřejmě začít hledat nové působiště Zcela logicky by to mělo být v Mostě, kde má rodinu a kde před lety, ještě za dob žití s Tomášem Řepkou (45), koupila hned čtyři kvartýry. Ty sice podle Sedmičky později z bůhvíjakého důvodu bezúplatně převedla na svého tátu Vladimíra Erbu, ale divili bychom se, kdyby se jeden z nich nedokázal pro opuštěnou dceru uvolnit.

A jak vlastně Vlaďka Erbová (37) k bytům, jež nevědomky pronajímala i neplatičům, přišla? Těžko říci. Nicméně její bývalý manžel Tomáš Řepka má jasno.

Drsná slova

„Jestli Vlaďka Erbová pilováním nehtů vydělávala peníze, aby mi mohla platit statisícové dluhy, je to k pousmání. Jestli něco zaplatila, bylo to vždy z mých peněz. Jestli si někde koupila byty, na Mostecku, bylo to z mých peněz, aby mi koupila byty. Když jsem je ale chtěl zpátky, byly napsané na jejího tátu. Každý ať si udělá obrázek sám,“ řekl Řepka před dvěma lety.

To samé pak uvedla i jeho matka.

„Má byty v Mostě, tak ať to prodá. Vždyť to stejně všechno platil Tomáš,“ prozradila nám nedávno Řepkova máma.

Život píše zvláštní příběhy. Pokud tedy Erbová bude opravdu bydlet v bytě, na který měl podle svých slov vydělat Řepka, bude to zajímavé rozuzlení.

Související články

Další články