Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová se ozvala z nemocnice: Záhadná choroba, při které vidí anděly

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
ZNAMENÍ
Exmodelka Vlaďka Erbová (38) se ozvala z nemocnice, kde leží s nemocí, kterou sama veřejně rozebírat nechce. Po delší době ale o sobě dala vědět a s docela zvláštními slovy. Je to vážné?

„Hlásím hospitalizaci. Na jak dlouho, nejsem schopná říct. Moooc mě to mrzí, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech. A já jsem takový vděčný hostitel,“ postěžovala si už dříve v jednom ze svých záhadných vzkazů na sociální síti. Choroba ji zastihla v době, kdy ji nejméně potřebovala.

Do konce srpna se totiž podle domluvy s Michalem Gulašim měla přestěhovat z Brna do Mostu, hokejista ale jistě bude mít pro její komplikovanou situaci pochopení.

Vlaďka Erbová (38) ale ve svém stavu vidí i nadpřirozeno. „Vždy, když přijde moment, že vás něco vypne, tak to má svůj účel. Má to své filtry a vidíme anděly, kterým jsme mnohdy nevěnovali pozornost. Bohužel to má i tu druhou optiku zjištění, ale to je pro mě plácání slov,“ zněl její další vzkaz a doplnila: „Co může být víc, když se probudíte v nemocniční posteli a spí vedle mě moje malá (velká silná) holčička! Nic!“

Svým vzkazem chtěla zjevně poděkovat své dceři Viktorce a kamarádkám za podporu, snad to ale neznamená, že by její zdravotní stav byl závažnější, než se čekalo…

Související články

Další články