Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová se chlubí silikony i synem: Markus (9) je celý táta Tomáš Řepka

Zdroj: foto Vlaďka Erbová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
instanews

Modelka Vlaďka Erbová (40) vystavila hříšné tělo na pláži v Dominikánské republice, kde ukázala i syna Markuse (9), který je celý tatínek. Moderátorka Emma Smetana (33) se pochlubila rozkošnou čtyřměsíční dcerou. Topmodelka Daniela Peštová (50) vystavila perfektní křivky v plavkách. Rapperka Sharlota (24) ukázala tělo v červeném spodním prádle.

Vlaďka Erbová ukázala syna

Vlaďka Erbová se pochlubila hříšnými snímky z krásné dovolené v Dominikánské republice, kde vystavila své silikonové pětky. Za hranice odletěla i se svým synem Marcusem, který roste jako z vody. Fanoušci Vlaďky píší, že chlapec je celý tatínek Tomáš Řepka. "Miluju ty jeho výrazy," napsala ke snímku.

Emma Smetana ukázala dceru

Moderátorka Emma Smetana na svých sociálních sítích sdílela rozkošné snímky se svou čtyřměsíční dcerou Ariel, která má kukadla jako panenka.

Daniela Peštová bere dech

Topmodelka Daniela Peštová dokazuje, že věk je skutečně pouze číslo, a ve svých padesáti letech si udržuje své tělo v perfektní formě, které by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Sharlota se ukázala v červeném prádle

Půvabná rapperka Sharlota a její pevné a potetované tělo jsou fanouškům již dobře známé. Nyní se však pochlubila snímkem v červeném prádle a mnoha lidem vzala doslova dech. "Bryy ránko," popřála svým sledujícím.


Související články

Další články