Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová promluvila o vztahu s Tomášem Řepkou! Čeho lituje?

Vlaďka to s Tomášem nemá vůbec lehké…
Zdroj: extra
+ Dalších 8 fotografií
Rozvod, děti, nová láska, stěhování... Tohle všechno si za poslední dva roky užila do sytosti modelka Vlaďka Erbová. Jak to vlastně s bývalým manželem Tomášem Řepkou dnes má? A co jejich syn Markus?

Modelka a dvojnásobná maminka Vlaďka Erbová (35) je už půl roku rozvedená s bývalým fotbalistou Tomášem Řepkou (43) a až nyní vyplouvá na povrch, jak to vlastně mezi sebou tito dva mají.

„S Tomášem to není vůbec lehký. Ve chvíli, kdy ztratil míč, tak ztratil zájem o život. Vlastně tak trochu na všechno rezignoval… Je těžký o tom mluvit, moc jsem ho milovala a dlouhou dobu jsem při něm stála. Ale pak když nastane chvíle, kdy děti naznačují, že jsou v takové rodině nešťastné, tak člověk přestane myslet sám na sebe. Tomáš má i od soudu povolený přístup k Markusovi, a to kdykoliv. Doufám tedy, že toho využije a bude fajn táta,” popsala Vlaďka celou situaci.

A jsi, Vlaďko, v novém vztahu šťastná? Nebyl to jeden z důvodů rozchodu?

„Ne, Michal vůbec s našim rozchodem nesouvisí. Ten mi do života přišel až s postupem času… Dnes jsem opravdu moc spokojená, mám zdravé a šťastné děti a fajn muže po svém boku, co mě i děti má rád. Žiju sice hodně stereotypně, ale na druhou stranu si ten větší klid užívám,“ dodala Vlaďka.

Nutno dodat, že na křtu kalendáře Hasič & Hasička Intimate 2017 to Vlaďce vedle jejího přítele, hokejisty Michala Gulaše moc slušelo a opravdu zářila štěstím.

Související články

Další články