Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová promluvila o prostituci: Mám hrůzu z toho, jak na to bude nahlížet syn

Vlaďka Erbová je dnes opravdu šťastná.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Modelka Vlaďka Erbová (36) se objevila na pornografickém webu. A její fotky se objevily také na stránkách, kde se nabízí prostitutky. Ona sama říká, že je to útok na její osobu. Z něj podezírá exmanžela Tomáše Řepku (43). Bojí se, jak celou záležitost přijme její syn.

Vlaďka Erbová se objevila na několika webech, kde se nabízí sexuální služby. Dokonce tam bylo uvedeno i její telefonní číslo - psali jsme ZDE

Vlaďka v rozhovoru pro Blesk tvrdí, že za útokem stojí její bývalý manžel Tomáš Řepka. "Ke kauze, která je stále v šetření Policie České republiky, a ke které se tedy nemohu blíže vyjadřovat, chci sdělit pouze to, že mám od PČR informaci o záznamu z kamerového systému banky, kde proběhla platba erotického, fiktivně založeného, inzerátu. Je mi na zvracení z toho, že se můj bývalý manžel, nepříliš technicky a počítačově zdatný, s nímž jsem roky žila a mám s ním syna, účastní společně se svou partnerkou, která je sama matkou, systematických útoků na mou osobu a společně se snaží o dlouhodobé poškozování mé osoby a mého mediálního obrazu," sdělila Erbová pro Blesk.

Erbová se bojí toho, jak celou situaci přijme její syn. "Mám hrůzu z toho, jak na celou věc bude jednou nahlížet můj syn, za jaký vzor bude považovat svého otce, který se k podobným zrůdnostem propůjčí, a kam až bylo myšleno, aby tyto věci došly," uvedla Erbová.

Tomáš Řepka pro Blesk uvedl, že obvinění je nesmysl. "Je to nějaký nesmysl. Vůbec nevím, o co jde. Kauzu jsem jen zaregistroval, ale to, že bych s tím měl něco společného, tak to je kravina," uvedl Řepka s tím, že pokud útoky na jeho osobu budou pokračovat, bude to řešit s právníkem.

Související články

Další články