Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová překvapuje: Vyznala se z lásky k synovu vězněnému tatínkovi Řepkovi

Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
Vlaďka Erbová (38) vychovává dvě krásné děti a každé má s jiným tatínkem. Ani jeden z nich však není nejvzornějším otcem. To ale Erbové nevadí a sama přiznala, že je dokonce ráda, že má doma malého Řepku.

Každý by čekal, že po tom, co Vlaďce Tomáš Řepka (45) provedl a za co si teď odpykává trest, ho bude Erbová do smrti nenávidět a nebude pro něj mít vlídné slovo. Tak tomu ale není.

Vlaďka Erbová přidala na svůj Instagram snímek s dcerou Viktorkou, jejímž otcem je hokejista Zdeněk Bahenský (33), a synem Markusem, kterého má s fotbalovým bouřlivákem a napsala k tomu jen "Moji. Bez komentáře." Chvíli na to jí jedna ze sledujících napsala, že by jí přála, aby byl Markusek po mamince a ne po nezdárném tatínkovi a dostala velice překvapivou odpověď.

"Má z nás obou, je výjimečný a svůj. Má hodně po tatínkovi, ale i po mně. A výchova je takové dokreslování osobnosti. Má bojovnost, vítěznost, vzpurnost a tu zdravou agresivitu jednoznačně po tatínkovi, ale všechno tohle jde ven na ledě a je to fajn… Je to malý Řepka a já ho takového miluju, jako kdysi jeho tátu," okomentovala to půvabná modelka s nadhledem.

Vlaďka, která se nedávno rozešla s hokejistou Komety Brno Michalem Gulašim, zkrátka bere život bez zbytečné hořkosti a takový, jaký je....

Související články

Další články