Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová předvedla v Turecku neskutečné tělo. Dovolenou si užívá s Gulašim a dětmi

Skvělé tělo po dvou dětech.
+ Dalších 5 fotografií
Jen málokdo by při pohledu na tělo Vlaďky Erbové poznal, že má za sebou dva porody. Momentálně si užívá dovolenou se svým přítelem hokejistou Michalem Gulašim a dětmi. Je vidět, že dovolená v Turecku jim prospívá a Vlaďka vypadá skvěle.

Vlaďka Erbová vypadá v posledních měsících odpočatě a spokojeně. Zřejmě jí vztah s hokejistou Michalem Gulašim prospívá a přidává na kráse. Vlaďka si jen nedávno prodloužila vlasy a udělala ze sebe trochu „pudlíka“, nicméně jí to sluší a je vidět, že si půjde za svým! Svým účesem rozhodně dokazuje, že se těší velké lásce, a tak návrat do modelingu podle všeho nemusí být vyloučen.

Nedávno na svůj profil na Instagramu přidala několik rodinných fotek z dovolené s dětmi a přítelem Michalem Gulašim. Její nový účes ale zastínila super postava, se kterou by mohla Vlaďka strčit do kapsy i 20leté holky. Rozhodli se užít si dovolenou společně v hotelovém resortu v Turecku a zdá se, že toho nelitují.

Užívají si vodní sporty, tanec a všechny možné aktivity, které při hektickém každodenním životě nemají šanci stíhat.

Mohlo by vás zajímat

Další články