Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová o nevěře věděla 6 měsíců: Co bude se vztahem ke Gulašimu?

+ Dalších 21 fotografií
Nevěra jako Brno
Zdálo se, že situace v Brně se uklidňuje. Nejdříve se provalilo, že partner Vlaďky Erbové (37) měl milenku. Michal Gulaši (32) se k celé záležitosti moc vyjadřovat nechce. Pak se redakci eXtra.cz podařilo udělat rozhovor s Martinou (33), která popsala, jak Erbová Gulašiho hlídá přes GPS. Co se děje v Brně nyní?

Gulaši je pod pantoflem a není to chlap. Tato slova blondýny Martiny zapůsobily jako rozbuška. „Myslím, nebo spíš vím, že ho má napojenýho přes GPS, takže kontroluje, kde Michal je,“ uvedla Martina ve velkém rozhovoru.

Hokejista Michal Gulaši má po sezóně a čekali jsme, zda bude na slova blonďaté slečny nějak reagovat. Když o něm tvrdí, že není chlap a je pod pantoflem, ozvat by se asi měl. Ale Gulaši na žádost o rozhovor nereagoval.

Mezitím se začalo spekulovat, zda se Erbová a Gulaši nerozešli. Ve hře by údajně mohl být zase někdo nový. Ale podle nejnovějších informací z moravské metropole spolu pořád jsou. „Jsou furt spolu, ale prý se hádají. Klid tam moc není. Ona to věděla už nějak od listopadu nebo od prosince. Podle mě to sama pustila novinářům, aby to bylo na něj. Přitom sama má kamarády… Ona mu do všeho mluví, ale on už asi začíná chápat. Uvidíme, co bude,“ uvedl zdroj z Brna.

Erbová se také nyní nechce k celé věci vyjadřovat. Platí jen první vyjádření pro expres.cz. „Každý vztah občas prochází složitějšími okamžiky. My tuhle konkrétní situaci dávno uzavřeli a nikdy jsme nebyli víc partneři a rodina než teď. Pokud má někdo pocit, že ví lépe než my sami, jak to s naším štěstím je, budu ráda, když nám sdělí, ve které skříni u nás bydlí,“ uvedla tehdy Erbová.

Zajímalo nás, zda bude nějak celou záležitost komentovat exmanžel Erbové Tomáš Řepka. Ten ale nic komentovat nechtěl, i když jsme ho o reakci žádali opakovaně. Martina z Brna uvedla, že už také nemá co doplnit. Je prý ráda, že má zatím klid. Uvidíme, co se v Brně bude dít v příštích dnech.

Mohlo by vás zajímat

Další články