Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Vlaďka Erbová má smůlu: Její expřítel Zdeněk Bahenský se pyšní novou láskou

Zdeněk Bahenský: Poprvé na veřejnosti s novou láskou
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Vztah

Hokejista Zdeněk Bahenský (37) se poprvé oficiálně ukázal na veřejnosti se svou novou partnerkou. To musí být rána pro exmanželku Vlaďku Erbovou (41), která s otcem své dcery Viktorky vycházela poslední dobou čím dál líp a skoro to vypadalo na návrat. Nakonec Bahenského srdce získala mladá zpěvačka Klára Balážová, která mu dělala doprovod na křtu videoklipu Davida Peta, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz .

Hokejista Zdeněk Bahenský (37) měl vždy slabost pro krásné ženy. Jeho zájem ve většině případů upoutaly modelky, ale nyní Zdeněk usoudil, že je čas na změnu. Z modelek přesedlal na zpěvačky a jeho srdce si získala mladá brunetka Klára Balážová. Svůj vztah pomalu ale jistě prezentovali na sociálních sítích, kdy Zdeněk na svém Instagramu sdílel fotku s novým objevem.

Místo modelek zpěvačka

První náznaky nového vztahu hokejista uveřejnil v listopadu loňského roku a od té doby září spokojeností. Půvabná Klára přivedla Zdeňka na nové myšlenky a ten jistě neteskní po žádné ze svých ex partnerek. V roce 2007 uzavřel sňatek s modelkou Vlaďkou Erbovou (41), se kterou má dceru Viktorii. Jejich vztah se rozpadl tři roky po svatbě. Poté tvořil pár s ředitelkou soutěže krásy Miss Czech Republic, Taťánou Makarenko (33), se kterou žil téměř devět let.

Erbová ostrouhala

Není tomu tak dávno, kdy urovnával vztahy s matkou své dcery, které byly ještě dlouho po rozvodu na bodu mrazu. Loňské Vánoce ale trávil Zdeněk právě s Vlaďkou.

Hokejista pro redakci eXtra.cz ujasnil, jak tato situace vznikla. „Vidím, jak to, že spolu dokážeme vyjít, prospívá oběma dětem. Když přijedu na návštěvu, jsou šťastné. Viktorka vidí společně mámu a tátu, což pomalu celý život nezažila, tak si to užívá,“ přiznal Bahenský, který se i k devítiletému Markusovi, jehož má modelka s fotbalistou Tomášem Řepkou, chová jako k vlastnímu a bere ho všude, kam svou dceru.

Jejich vztah by ale Zdeněk zpátky vrátit nechtěl, jak sám přiznal. „Je naprostý nesmysl, že bychom byli znovu spolu. Nejsme a nikdy nebudeme. Jen jsme vzali děti na hory. To je celé. Během toho vznikla jedna blbá momentka, kterou si Vlaďka dala na Instagram a z toho vznikají spekulace," svěřil se pro eXtra.cz Je patrné, že Erbová si na jejich udobření zakládala více než Zdeněk.

Erbová tento rok trávila dovolenou na Maledivách se svými dětmi a sledujícím na sociálních sítích prozradila i vtipnou historku. „V té vodě člověk fakt potká všechno. Rejnoka, žraloka, ryby, želvu, mantu, vodního hada... nechápu, proč nepotkám třeba hezkého chlapa,“ nechala se slyšet modelka, která je single, na rozdíl od svých ex partnerů.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy