Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Vlaďka Erbová a její tvrdý pád na zem. Konec LUXUSU v jejím životě!

Z modelky a luxusní paničky opět manikérkou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
Vlaďka Erbová (35) je už nějaký ten pátek rozvedená s Tomášem Řepkou. Jejich rozchod byl tenkrát velice bouřlivý a Vlaďka doteď pociťuje následky.

Momentálně Vlaďka Erbová (35) žije se svým novým přítelem, hokejistou z HC Kometa Brno" Michalem Gulašim":https://www.extra.cz/…ichal-gulasi. Tenkrát si při bouřlivém rozchodu s Tomášem moc věcí nestačila pobrat. Byla to taková rychlost přesunu, že pouze zabalila pár věcí dětem a sobě.

A to prosím z luxusní předražené vily v Černošicích s pěti ložnicemi, třemi koupelnami a velkou zahradou s obřím vytápěným bazénem. Dnes se prodejní cena domu odhaduje na 40 miliónů korun. Nicméně seriózní kupec stále nikde.

Poté se z naprostého přepychu odstěhovala do pronajatého bytu v Karlových Varech a poté ještě jednou do Brna, kde dnes žije se svými dvěma dětmi a přítelem.

Tomáš Řepka je známým tvrďákem, a proto nepolevil ani ve věci s vozem. Dokonce i bílé auto BMW X5 za milión a půl Vlaďce a svému synovi sebral. To, že pro matku od dvou dětí je auto skoro nezbytností a odebrání ze dne na den velký pád na tvrdou zem, je úplně jasné.

Luxusní BMW dal tenkrát Tomáš Vlaďce darem, a to v době, kdy ještě vydělával přes milion korun měsíčně. To byl ještě nejlépe placeným fotbalistou v České republice. Dnes je tento muž bez práce a svůj vozový park včetně bílého Mercedesu GL (to, které jim tenkrát zabavil exekutor a Vlaďka ho skoro přejela) už dávno prodal. Ono zaplatit všechny ty dluhy na alimentech z bývalého manželství není nic snadného.

A jak si dnes Vlaďka žije? Krom toho, že se vrátila z pěkné dovolené z Dominikánské republiky, žije s dětmi a novým sportovcem mimo Prahu a všechen přepych. Dokonce se vrátila k bývalé profesi manikérky a ve svých 35 letech začíná takřka od píky. Držme jí tedy palce, ať je do budoucna šťastná, i když už asi ne v naprostém luxusu zlaté klícky.

Související články

Další články